Допомога силам АТО

Велотренажери

Ласкаво просимо до каталогу велотренажерів!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, TrenagerShop.com.ua, Sport-Lider.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на велотренажери від таких популярних виробників, як Inter Fit, Body Sculpture або Torneo.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу велотренажерів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, тип, система навантаження, максимальна вага користувача. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати велотренажери за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані велотренажери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на велотренажери за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Fitex RU700

0 голосів
Середня ціна: 82 362 грн.

вертикальный, максимальный вес пользователя: 200 кг, электромагнитная система нагрузки, измерение пульса, вес 67 кг

Fitex RU500

0 голосів
Середня ціна: 68 612 грн.

вертикальный, максимальный вес пользователя: 180 кг, электромагнитная система нагрузки, измерение пульса, вес 67 кг

Fitex RR700

0 голосів
Середня ціна: 93 362 грн.

горизонтальный, максимальный вес пользователя: 200 кг, электромагнитная система нагрузки, измерение пульса, вес 83 кг

Fitex SB 201

0 голосів
Середня ціна: 27 500 грн.

вертикальный, максимальный вес пользователя: 200 кг, вес маховика: 20 кг, инерционная система нагрузки, вес 57 кг

Fitex SB 101

0 голосів
Середня ціна: 24 612 грн.

вертикальный, максимальный вес пользователя: 180 кг, вес маховика: 20 кг, инерционная система нагрузки, вес 53 кг

Fitex RR500

0 голосів
Середня ціна: 79 612 грн.

горизонтальный, максимальный вес пользователя: 180 кг, электромагнитная система нагрузки, измерение пульса, вес 83 кг

Fitex SB 301M

0 голосів
Середня ціна: 38 362 грн.

вертикальный, максимальный вес пользователя: 200 кг, вес маховика: 15 кг, инерционная система нагрузки, вес 50 кг

Sports Art C532R

0 голосів
Середня ціна: 82 362 грн.

велоэргометр горизонтальный, максимальный вес пользователя: 200 кг, электромагнитная система нагрузки, измерение пульса, вес 71 кг

Sportop B600

0 голосів
Середня ціна: 6 449 грн.

вертикальный, максимальный вес пользователя: 110 кг, вес маховика: 5 кг, магнитная система нагрузки, измерение пульса, вес 22 кг

FitLogic BK8729

0 голосів
Середня ціна: 9 799 грн.

Велотренажер FitLogic BK8729 - новая стильная модель от Fitlogic с эффектным сочетанием черного и белого матового цвета. Простой и удобный велотренажер по умеренной цене.Оригинальный яркий дизайн.Регулируемое полиуретановое сидения по горизонтали и по вертикали.8-ми уровневая ручная регулировка...