Допомога силам АТО

Силові тренажери

Ласкаво просимо до каталогу силових тренажерів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Vona.kiev.ua, GlobalSport.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на силові тренажери від таких популярних виробників, як FitLogic, Kettler або Inter Atletika.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу силових тренажерів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити силові тренажери за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані силові тренажери за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на силові тренажери за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Nrg line N209

0 голосів
Середня ціна: 13 839 грн.

Stein DB7025

0 голосів
Середня ціна: 702 грн.

Рукоятка для нижней тяги Stein. Спаренные параллельные ручки; Хромированное покрытие; Накладки для рук выполнены из плотного каучука.

Hoist HF-4165

0 голосів
Середня ціна: 21 000 грн.

Описание:Универсальная скамья HOIST HF-41656 позиций регулировки спинки от -20 до 80 град. 3 позиции упоров для ног. Легко регулируется.Транспортировочные ролики для быстрой перестановки. На скамейку можно установить дополнения: парту Скотта, сгибатель разгибатель ног.Максимальная нагрузка: 450...

Inter Atletika Рекорд (ST011)

0 голосів
Середня ціна: 10 379 грн.

Stein DB7028

0 голосів
Середня ціна: 1 566 грн.

Рукоять для верхней тяги, широкий-узкий-средний хват. · Удобный вращающийся подвес; · Хромированное покрытие; · Накладки для рук выполнены из плотного каучука.

FOREMAN FW 311

0 голосів
Середня ціна: 21 168 грн.

Описание:Укрепление мышцы спины является важной и трудной задачей для спортсменов как начального, так и профессионального уровня. В укреплении и развитии мышц спины Вам поможет тренажер Разгибание спины от компании Foreman. Тренажер имеет простую конструкцию и занимает мало пространства в...

Stein DB7043

0 голосів
Середня ціна: 621 грн.

Рукоять открытая (дельты, бицепс); Удобный вращающийся подвес и рукоять; Накладка для рук выполнена из накатанной стали.

Precor 202

0 голосів
Середня ціна: 33 320 грн.

Описание:Правильная биомеханика конструкции скамьи Скотта 202 для выполнения изолированных сгибаний рук обеспечивает целенаправленное воздействие на мышцы занимающегося. Положение сиденья можно регулировать в соответствии с комплекцией тела. Тренажер имеет прочную конструкцию и не занимает много...

Stein DB7066

0 голосів
Середня ціна: 324 грн.

· Серьга под карабин; · Упор для рук.

Precor 119

0 голосів
Середня ціна: 45 920 грн.

Описание:Многофункциональность и прочность наклонной скамьи 119 делает ее важным компонентом любого фитнес-клуба. Поворотная точка обеспечивает регулировку положения нижней и верхней подушки для выполнения нужного типа упражнения. Спинка регулируется в диапазоне от полностью горизонтального...