Допомога силам АТО

Столи для армрестлінгу

Вітаємо вас у каталозі столів для армрестлінгу!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких TrenagerShop.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на столи для армрестлінгу від таких відомих виробників, як Inter Atletika.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу столів для армрестлінгу та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити столи для армрестлінгу за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані столи для армрестлінгу за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на столи для армрестлінгу за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Inter Atletika Стол для армрестлинга сидя Inter Atletik Gym ST703

0 голосов
Середня ціна: 4 542 грн.

Стол для армрестлинга Inter Atletik Gym сидя ST703 предназначен специально для проведения тренировок и соревнований по армрестлингу. В комплект стола входит: 2 подушки, 2 подлокотника и 2 штыря. Характеристики Inter Atletik Gym ST703 Производитель: InterAtletika; Тип: стол для...

Inter Atletika ST704

0 голосов
Середня ціна: 4 812 грн.

Стол для армрестлинга InterAtletika стоя ST704 предназначен специально для проведения тренировок и соревнований по армрестлингу. В комплект стола входят 2 подушки, 2 подлокотника и 2 штыря. Характеристики InterAtletika ST704 Производитель: InterAtletika; Тип: стол для армрестлинга;...