Допомога силам АТО

Степери

Ласкаво просимо до каталогу степерів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Mysun.com.ua, Atlet.com.ua, Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на степери від таких відомих виробників, як Torneo, Bradex або Iron Body.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу степерів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, тип, максимальна вага користувача, вимірювання пульсу. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити степери за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані степери за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на степери за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Sports Art S715

0 голосів
Середня ціна: 156 058 грн.

Горизонтальные и вертикальные перила приспособлены для различного положения рук. Специальное покрытие педалей исключает соскальзывание стоп. Система с ремневым приводом гарантирует плавную и бесшумную работу и не требует такого тщательного технического ухода, как системы другого типа. Система...

Fitex A3100G

0 голосів
Середня ціна: 88 040 грн.

Pulse Fusion Line 220G

0 голосів
Середня ціна: 170 258 грн.

House Fit Мини степпер B6501

0 голосів
Середня ціна: 2 200 грн.

Бренд: HouseFit (Тайвань)Тип оборудования: мини степпер Вес человека: до 100 кгВес тренажера: 9... Тип: Отображаемые пармаетры: Ход педалей: Нагрузка: Регулировка нагрузки:

House Fit Мини степпер со стойкой B6598

0 голосів
Середня ціна: 2 790 грн.

Бренд: HouseFit (Тайвань)Тип оборудования: мини степпер Вес человека: до 100 кгВес тренажера:... Тип: Отображаемые пармаетры: Ход педалей: Нагрузка: Регулировка нагрузки:

Spirit CS800

0 голосів
Середня ціна: 41 440 грн.

House Fit Степ платформа HS 5008TR

0 голосів
Середня ціна: 2 880 грн.

Бренд: HouseFit (Тайвань)Вид: профессиональная степ платформаНазначение: для бедер и... Тип:

House Fit B6598

0 голосів
Середня ціна: 2 790 грн.

Sportop CLM700

0 голосів
Середня ціна: 44 899 грн.

Cтеппер SPORTOP CLM 700 - тренажер, предназначенный для дома и фитнес-клубов с беспрерывной тренировочной нагрузкой до 4-х часов в день. Последующая тренировка может начинаться не ранее чем после часового "отдыха" тренажера.Стильная и надёжная модель opиeнтиpoвaна пpeждe вceгo нa...

House Fit Мини степпер K0710A Green

0 голосів
Середня ціна: 1 790 грн.

Бренд: HouseFit (Тайвань)Гарантия: 1 годНазначение: для бедер и ягодицВес человека до: 100 кгВес... Тип: Отображаемые пармаетры: Ход педалей: Нагрузка: Регулировка нагрузки: