Допомога силам АТО

Шведські стінки

Ласкаво просимо до каталогу шведських стінок!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Atlet.com.ua, Kryhitka.com, Mysun.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на шведські стінки від таких відомих виробників, як Inter Atletika, Спортакус або Радекс.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу шведських стінок та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати шведські стінки за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані шведські стінки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на шведські стінки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Inter Atletika Шведская стенка InterAtletika SТ-002

0 голосів
Середня ціна: 2 482 грн.

Надежный спортивный комплекс для Вашего ребенка.Оснащен: х\б канат, веревочной лесенкой, гимнастическими кольцами и ростомером.Крепление возможно с помощью распорных винтов с упором в потолок или выносными кронштейнами к стене.Вес тренажера 26 кг.Габариты: длина:77см; ширина:67см; высота:240 см.

Inter Atletika Детский уголок InterAtletika Мини ST002К

0 голосів
Середня ціна: 1 775 грн.

Детский уголок InterAtletika Мини ST002К прекрасный вариант домашнего тренажера, который поможет решить проблему физической активности вашего чада. Ваш ребенок все время под присмотром, что позволит избежать нежелательных травм. Отличное решение, которое не отнимет у вас слишком много времени,...

Strong 8 в 1 Premium Black (STR-MTW-81PBK)

0 голосів
Середня ціна: 2 899 грн.

Inter Atletika Доска для пресса и спины InterAtletika SТ-026.3

0 голосів
Середня ціна: 740 грн.

Доска для пресса и спины (ST-026.3)

Inter Atletika Детский уголок InterAtletika Мини ST002M

0 голосів
Середня ціна: 1 852 грн.

Детский уголок InterAtletika Мини ST002М прекрасный вариант домашнего тренажера, который поможет решить проблему физической активности вашего чада. Ваш ребенок все время под присмотром, что позволит избежать нежелательных травм. Отличное решение, которое не отнимет у вас слишком много времени,...

Inter Atletika Шведская стенка SТ002

0 голосів
Середня ціна: 2 482 грн.

Производитель: Inter AtletikaВид: шведская стенкаМаксимальная нагрузка: 70 кгКласс:... тип: применение: материал:

Strong 5 в 1 Premium Black (STR-MTW-51PBK)

0 голосів
Середня ціна: 2 699 грн.

Inter Atletika Стойка под штангу InterAtletika Элит ST-001.5

0 голосів
Середня ціна: 570 грн.

Стойка под штангу выполнена из высоко прочного металлического профиля и выдержит нагрузку в 120 кг. Стойка оснащена специальными страховочными зажимами, которые фикcируют штангу в перерыве между упражнениями. Высоту стоек можно регулировать путем перевешивания на различные перекладины лестницы....

Inter Atletika Шведская стенка Элит

0 голосів
Середня ціна: 2 084 грн.

Производитель: Inter AtletikaМаксимальный вес пользователя: 120 кгТип крепления: к стенеГабариты... тип: применение: материал:

Strong 7 в 1 Premium Black (STR-MTW-71PBK)

0 голосів
Середня ціна: 2 799 грн.