Допомога силам АТО

Шведські стінки

Ласкаво просимо до каталогу шведських стінок!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Atlet.com.ua, Kryhitka.com, Mysun.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на шведські стінки від таких відомих виробників, як Inter Atletika, Спортакус або Радекс.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу шведських стінок та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати шведські стінки за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані шведські стінки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на шведські стінки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Inter Atletika Детский уголок InterAtletika Мини ST002К

0 голосів
Середня ціна: 1 870 грн.

Детский уголок InterAtletika Мини ST002К прекрасный вариант домашнего тренажера, который поможет решить проблему физической активности вашего чада. Ваш ребенок все время под присмотром, что позволит избежать нежелательных травм. Отличное решение, которое не отнимет у вас слишком много времени,...

FitLogic FL01

0 голосів
Середня ціна: 2 950 грн.

Inter Atletika Шведская стенка Элит

0 голосів
Середня ціна: 2 400 грн.

Производитель: Inter AtletikaМаксимальный вес пользователя: 120 кгТип крепления: к стенеГабариты... тип: применение: материал:

Inter Atletika Детский уголок InterAtletika Мини ST002M

0 голосів
Середня ціна: 1 950 грн.

Детский уголок InterAtletika Мини ST002М прекрасный вариант домашнего тренажера, который поможет решить проблему физической активности вашего чада. Ваш ребенок все время под присмотром, что позволит избежать нежелательных травм. Отличное решение, которое не отнимет у вас слишком много времени,...

INTER Atletika Акробат-2 ST 053

0 голосів
Середня ціна: 2 664 грн.

Inter Atletika Шведская стенка SТ002

0 голосів
Середня ціна: 2 856 грн.

Производитель: Inter AtletikaВид: шведская стенкаМаксимальная нагрузка: 70 кгКласс:... тип: применение: материал:

USA STYLE Стенка + турник Sport-Express

0 голосів
Середня ціна: 1 809 грн.

Производитель: USA Style (США)Материал: легированная стальДопустимый максимальный вес... тип: применение: материал:

Inter Atletika Шведская стенка Акробат-2

0 голосів
Середня ціна: 2 664 грн.

Производитель: Inter AtletikaВид: шведская стенкаМаксимальная нагрузка: 70 кгКласс:... тип: применение: материал:

Inter Atletika Турник Элит Interatletika SТ-001.21

0 голосів
Середня ціна: 708 грн.

Турник Элит позволяет выполнять комплекс упражнений на верхний плечевой пояс:подтягивание прямым, обратным, параллельным, узким и широким хватом, отжимание на брусьях.Размер (мм): Длина: 600 Ширина: 1050 Высота: 525Вес пользователя: 120 кг.Вес тренажера: 7 кг.

Inter Atletika Элит ST-001.7

0 голосів
Середня ціна: 878 грн.

Навес для груши Элит оптимально подходит для тренировок дома. Регулировка высоты навеса путем перемещения по перекладинам лестницы. Навес для груши изготовлен из прочного металлического профиля и оснащен карабином для крепления груши. Максимально допустимая нагрузка -120 кг.