Допомога силам АТО

Шведські стінки

Ласкаво просимо до каталогу шведських стінок!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Atlet.com.ua, Kryhitka.com, Mysun.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на шведські стінки від таких відомих виробників, як Inter Atletika, Спортакус або Радекс.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу шведських стінок та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати шведські стінки за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані шведські стінки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на шведські стінки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Шведская стенка «Юниор»

0 голосів
Середня ціна: 3 180 грн.

Шведская стенка СТ Юниор – это универсальное спортивное оборудование, на котором можно тренироваться вне зависимости от возраста и уровня физической подготовки. Это и детская шведская стенка, и тренажер для похудения, и снаряжение для силовых тренировок. Функциональные элементы конструкции...

Передвижная шведская стенка не требующая крепления

0 голосів
Середня ціна: 4 140 грн.

Тренажер может устанавливаться на любой ровной поверхности не требуя крепления «пол-потолок» или к стене. Стойка выполнена из трубы усиленного сечения: 50*40мм, предотвращающую прогибы, и имеет повышенную жесткость. Шведская лестница имеет 8 металлических перекладин, покрытых...

Inter Atletika Шведская стенка SТ002

0 голосів
Середня ціна: 2 856 грн.

Производитель: Inter AtletikaВид: шведская стенкаМаксимальная нагрузка: 70 кгКласс:... тип: применение: материал:

Inter Atletika Элит ST-001.7

0 голосів
Середня ціна: 878 грн.

Навес для груши Элит оптимально подходит для тренировок дома. Регулировка высоты навеса путем перемещения по перекладинам лестницы. Навес для груши изготовлен из прочного металлического профиля и оснащен карабином для крепления груши. Максимально допустимая нагрузка -120 кг.

Inter Atletika Шведская стенка Элит

0 голосів
Середня ціна: 2 400 грн.

Производитель: Inter AtletikaМаксимальный вес пользователя: 120 кгТип крепления: к стенеГабариты... тип: применение: материал:

Inter Atletika Навес для пресса с упором на руки InterAtletika ST-001.4

0 голосів
Середня ціна: 1 380 грн.

Навес для пресса к швесткой стенке Элит позволяет выполнять упражнения на нижний отдел брюшного пресса. Навес изготовлен из матералов высокого качества. Надежная основа из металлического профиля позволяет выполнять упраженения пользователю весом до 120 кг, спинка и подлокотники выполнены из...

Inter Atletika Шведская стенка Акробат-2

0 голосів
Середня ціна: 2 664 грн.

Производитель: Inter AtletikaВид: шведская стенкаМаксимальная нагрузка: 70 кгКласс:... тип: применение: материал:

Inter Atletika Стойка под штангу InterAtletika Элит ST-001.5

0 голосів
Середня ціна: 654 грн.

Стойка под штангу выполнена из высоко прочного металлического профиля и выдержит нагрузку в 120 кг. Стойка оснащена специальными страховочными зажимами, которые фикcируют штангу в перерыве между упражнениями. Высоту стоек можно регулировать путем перевешивания на различные перекладины лестницы....

Inter Atletika Шведская стенка

0 голосів
Середня ціна: 4 911 грн.

Производитель: Inter AtletikaВид: шведская стенкаМаксимальная нагрузка: 100 кгКласс:... тип: применение: материал:

Inter Atletika Скамья для жима InterAtletika Элит ST 001.8

0 голосів
Середня ціна: 1 818 грн.

Скамья для жима Элит ST-001.8 в сочетании со стойкой под штангу позволяет выполнять полный комплекс упражнений со штангой и гантелями. Спинка скамьи регулируется, также есть возможность размещать скамью на разные перекладины лестницы. На профиле есть специальный крючок для хранения скамьи на...