Допомога силам АТО

Гребні тренажери

Вітаємо вас у каталозі гребних тренажерів!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких SportBaza.net, Abo.ua, Sportcity.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на гребні тренажери від таких популярних виробників, як Sportop, Tunturi або Bremshey.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу гребних тренажерів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати гребні тренажери за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані гребні тренажери за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на гребні тренажери за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Hop-Sport HS-095R Spike

0 голосов
Середня ціна: 25 888 грн.

Гребной тренажер Hop-Sport HS-095R Spike - универсальный тренажер для домашнего использования, который соединяет в себе кардио нагрузки с силовыми. Во время тренировки задействованы практически все мышцы тела: основная нагрузка приходится на мышцы рук, спины, плечевого пояса, пресса, но и...

Hop-Sport HS-065AR Talon

0 голосов
Середня ціна: 17 368 грн.

Гребной тренажер Hop-Sport HS-065AR Talon позволит вам одновременной проработать почти все группы мышц, при этом получить достаточную кардио нагрузку. Движения на гребном тренажере напоминают упражнение становая тяга, что направлены в основном на развитие мышц спины и плечевого пояса, а благодаря...

Hop-Sport HS-100AR Roam

0 голосов
Середня ціна: 30 978 грн.

Гребной тренажер Hop-Sport HS-100AR Roam - домашний тренажер для требовательных пользователей. Отличительная особенность гребного тренажера - это объединение в одной тренировке аэробных и силовых нагрузок. Занимаясь на одном тренажере вы также укрепите все мышцы своего тела, начиная от плечевого...

Hop-Sport HS-150WR Titan

0 голосов
Середня ціна: 35 858 грн.

Гребной тренажер Hop-Sport HS-150WR Titan - профессиональное оборудование для домашнего спортивного зала. Оснащен инновационной системой нагрузки, которая зависит от количества воды в баке: чем больше воды, тем выше нагрузка. Уровень воды регулируется с помощью насоса, входящего в комплект....