Допомога силам АТО

Фітнес-станції

Раді вітати вас в каталозі фітнес-станцій!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких SportBaza.net, GlobalSport.com.ua, Sportcity.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на фітнес-станції від таких популярних виробників, як House Fit, BH Fitness або Life Gear.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу фітнес-станцій та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати фітнес-станції за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані фітнес-станції за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на фітнес-станції за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

INTER Atletika Оптима SТ005

0 голосів
Середня ціна: 13 407 грн.

Inter Atletika Универсальный тренажер Оптима

0 голосів
Середня ціна: 13 407 грн.

Для мышц: широчайшая мышца спины, круглая мышца спины, бицепс, трицепс, мышцы груди,... Тип тренажера: Для мышц:

Avanti CardioGym CG6

0 голосів
Середня ціна: 155 115 грн.

Avanti CardioGym CG6 - многофункциональный тренажер от австралийского производителя. Новинка, признанная специалистами наиболее значимой на фитнес-рынке за последние несколько десятилетий. Тренажерный комплекс Avanti отвечает на самый важный вопрос в мире фитнеса: каким тренировкам отдать...

INTER Atletika Экстра SТ034

0 голосів
Середня ціна: 35 556 грн.

Inter Atletika Фитнес станция Стимул

0 голосів
Середня ціна: 18 840 грн.

Тип: мультистанцияДля мышц: широчайшая мышца спины, круглая мышца спины, длиннейшие мышцы... Тип тренажера: Для мышц:

INSPIRE Fitness Мультистанция Inspire BL1

0 голосів
Середня ціна: 27 999 грн.

Мультистанция Inspire BL1Inspire BL1 – уникальный тренажер, который выделяется среди аналогичных предложений рынка. Он позволяет выполнять большой спектр упражнений, прорабатывая при этом мышцы рук, спины, плеча, ног.Занятия на Inspire BL1 позволят вам создавать тот рельеф тела, который вы...

INTER Atletika Максима SТ006

0 голосів
Середня ціна: 28 470 грн.

Inter Atletika Фитнесс-центр Максима

0 голосів
Середня ціна: 28 470 грн.

Производитель: Inter AtletikaТип: многофункциональныеКласс: фитнесс-классМаксимальная нагрузка:... Тип тренажера: Для мышц:

INSPIRE Fitness Мультистанция Inspire M1

0 голосів
Середня ціна: 33 999 грн.

Мультистанция Inspire M1Inspire M1 – это мультистанция, которая позволит каждому желающему получить рельефное, подтянутое тело за рекордный срок.Занимаясь на Inspire M1 можно тренировать мышцы рук, плеч, спины, торса и живота. Необходимость балансировки собственного веса при выполнении упражнений...

INTER Atletika Стимул SТ010

0 голосів
Середня ціна: 18 840 грн.