Допомога силам АТО

Фітнес-станції

Раді вітати вас в каталозі фітнес-станцій!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких SportBaza.net, GlobalSport.com.ua, Sportcity.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на фітнес-станції від таких популярних виробників, як House Fit, BH Fitness або Life Gear.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу фітнес-станцій та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати фітнес-станції за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані фітнес-станції за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на фітнес-станції за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

USA STYLE SS-2015 А

0 голосів
Середня ціна: 11 381 грн.

Inter Atletika Универсальный тренажер Оптима

0 голосів
Середня ціна: 15 018 грн.

Для мышц: широчайшая мышца спины, круглая мышца спины, бицепс, трицепс, мышцы груди,... Тип тренажера: Для мышц:

Avanti CardioGym CG6

0 голосів
Середня ціна: 155 115 грн.

Avanti CardioGym CG6 - многофункциональный тренажер от австралийского производителя. Новинка, признанная специалистами наиболее значимой на фитнес-рынке за последние несколько десятилетий. Тренажерный комплекс Avanti отвечает на самый важный вопрос в мире фитнеса: каким тренировкам отдать...

USA STYLE 2 в 1 SS-1515

0 голосів
Середня ціна: 15 401 грн.

Inter Atletika Фитнес станция Стимул

0 голосів
Середня ціна: 21 102 грн.

Компактная фитнес-станция InterAtletika Стимул СТ-010 предназначена для проведения тренировок в... Для мышц: Тип тренажера:

INSPIRE Fitness Мультистанция Inspire M1

0 голосів
Середня ціна: 33 999 грн.

Мультистанция Inspire M1Inspire M1 – это мультистанция, которая позволит каждому желающему получить рельефное, подтянутое тело за рекордный срок.Занимаясь на Inspire M1 можно тренировать мышцы рук, плеч, спины, торса и живота. Необходимость балансировки собственного веса при выполнении упражнений...

USA STYLE ЛЮКС 2013 г SS-2531

0 голосів
Середня ціна: 17 710 грн.

Inter Atletika Фитнесс-центр Максима

0 голосів
Середня ціна: 31 890 грн.

Производитель: Inter AtletikaТип: многофункциональныеКласс: фитнесс-классМаксимальная нагрузка:... Тип тренажера: Для мышц:

INSPIRE Fitness Мультистанция Inspire M2

0 голосів
Середня ціна: 72 630 грн.

Мультистанция Inspire M2Революционный тренажер Inspire M2 сделает более эффективными и результативными тренировки бодибилдеров, тяжелоатлетов, а для начинающих спортсменов станут отличной возможностью работать над своим телом, придать ему рельеф, силу и выносливость.Спектр упражнений, которые...

USA STYLE вес груза 50кг SS-JS-1503B

0 голосів
Середня ціна: 14 612 грн.