Допомога силам АТО

Еліптичні тренажери

Ласкаво просимо до каталогу еліптичних тренажерів!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Insport.com.ua, GlobalSport.com.ua, Sport-Lider.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на еліптичні тренажери від таких популярних виробників, як BH Fitness, Body Sculpture або House Fit.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу еліптичних тренажерів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, система навантаження, максимальна вага користувача, програм користувача. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити еліптичні тренажери за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані еліптичні тренажери за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на еліптичні тренажери за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Sportop E7000P

0 голосів
Середня ціна: 22 900 грн.

House Fit HB-8169

0 голосів
Середня ціна: 4 300 грн.

нагрузка ременная, вес 24 кг, 88x53x145 см

Sportop E60

0 голосів
Середня ціна: 26 900 грн.

Предустановленное ПО:

Sportop E770

0 голосів
Середня ціна: 66 300 грн.

Предустановленное ПО:

FitLogic ET8729H

0 голосів
Середня ціна: 11 489 грн.

Предустановленное ПО:

Sports Art E845S

0 голосів
Середня ціна: 178 041 грн.

Эллиптический тренажер соединяет в себе все самые полезные свойства велотренажера, беговой дорожки и степпера. Благодаря воздействию на дыхательную систему, повышается выносливость всего организма. Плавное, непрерывное движение в двух направлениях значительно укрепляет мышцы ног, ягодиц и бедер,...

Sports Art E875

0 голосів
Середня ціна: 215 698 грн.

нагрузка электромагнитная, количество программ тренировки 12

Cybex 770AT Total Body

0 голосів
Середня ціна: 256 956 грн.

нагрузка электромагнитная, встроенные программы постоянного пульса, постоянного усилия, тренировка по времени, тренировка по расстоянию, программа Quick Start, вес 183 кг, 196x72x159 см

Matrix E3x (2012)

0 голосів
Середня ціна: 162 827 грн.

Sportop E850

0 голосів
Середня ціна: 9 520 грн.

нагрузка магнитная, вес 40 кг, 103x54x153 см