Допомога силам АТО

Товари для відпочинку та розваги

Вітаємо вас у каталозі товарів для відпочинку та розваги!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Byryndyk.com.ua, Mysun.com.ua, Abo.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на товари для відпочинку та розваги від таких популярних виробників, як Joma, Head або Molten.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу товарів для відпочинку та розваги та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити товари для відпочинку та розваги за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані товари для відпочинку та розваги за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на товари для відпочинку та розваги за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Спортивный видеорегистратор S 020/ F5

0 голосів
Середня ціна: 479 грн.

Размер экрана: 1,2 (сенсорный) Видеокодек: MP4 Интерфейсы: mini USB Поддержка карт памяти: microSD до 32 Гб Разрешение: 1.3 Mega Pixels CMOS 1280*720 Угол обзора: 120° ИК подсветка: нет Комплектация: АВТО ДВР Спорт S 020/ F5, гермообкс(до 10м), крепление на руль, крепление на шлем, зарядка 12V и...

Спортивный видеорегистратор F6

0 голосів
Середня ціна: 585 грн.

Размер экрана: нет Видеокодек: AVI Встроенная память: 8gb Интерфейсы: mini USB Разрешение: 1280*720 Угол обзора: 120° ИК подсветка: есть Комплект: регистратор с налобным крепелние, шнур USB- mini USB, ЗУ 220V Дополнительные характеристики: налобный Страна производства: Китай

Спортивный видеорегистратор F7

0 голосів
Середня ціна: 898 грн.

Размер экрана: нет Видеокодек: MP4 Интерфейсы: mini USB Поддержка карт памяти: microSD до 32 Гб Разрешение: 1920*1080 Угол обзора: 120° ИК подсветка: нет Дополнительные характеристики: до 20м под водой Страна производства: Китай