Допомога силам АТО

Сумки

Вітаємо вас у каталозі сумок!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Trade-city.ua, Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на сумки від таких відомих виробників, як DERBY, Benetton або Nike.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу сумок та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати сумки за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані сумки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сумки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Dormeo Seaberg Спортивная сумка

0 голосів
Середня ціна: 1 415 грн.

просторный основной отсек с сеткой-карманом для аксессуаров внутри вентилируемые боковые отсеки – для влажных вещей и обуви мягкий карман на лицевой стороне – для ценных вещей мягкий нескользящий плечевой ремень – для удобной переноски водонепроницаемый материал