Допомога силам АТО

Санки, снігокати

Раді вітати вас в каталозі санок, снігокатів!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Сezar.ua, Atlet.com.ua, Mysun.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на санки, снігокати від таких популярних виробників, як Torneo, PLAST KON або TAKO.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу санок, снігокатів та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати санки, снігокати за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані санки, снігокати за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на санки, снігокати за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Санки "Торнадо лайт"

0 голосів
Середня ціна: 1 201 грн.

Санки «Торнадо ЛАЙТ» предназначены для любителей зимнего отдыха, а также для любителей экстремального скоростного спуска по заснеженным склонам. По техническим характеристикам санки «Торнадо ЛАЙТ» идеально подходят людям с опытом зимнего спорта, так как эта модель санок...

Де купити?

Shlem.com.ua
990 грн.

Alpen Санки Gaudi Bambino Blue

0 голосів
Середня ціна: 990 грн.

Санки Alpen Gaudi Alpen Bambino изготовлены из качественного пластика, прочные и долговечные. Хорошее соотношение цены и качества. Удобные санки для самых маленьких. Специальное детское сиденье с ремешками обеспечивает малышу комфорт и безопасность, место для ног. Рекомендуется детям от 1.5...

Санки "Торнадо"

0 голосів
Середня ціна: 1 305 грн.

Скоростные и современные санки «Торнадо» с допустимой нагрузкой до 120 кг. Это настоящее торнадо среди всех моделей! Стоит отметить, что при весе - 6,8 кг санки удобно переносятся вне снежных склонов. Могут быть расположены во время переноса по типу рюкзак – полозьями к спине....

Де купити?

Shlem.com.ua
1 200 грн.

Alpen Санки Gaudi Drive Red

0 голосів
Середня ціна: 1 200 грн.

Зимние санки Alpen Gaudi Alpen Drive - очень яркие, стильные, лёгкие. Только совершив свой первый пробный проезд ваш малыш уже не сможет с ними расстаться. Эта модель настолько удобна и проста в использовании, что ребёнку будет совсем не сложно поднимать их на горку вновь и вновь. Каждый съезд...