Допомога силам АТО

Мультитули

Раді вітати вас в каталозі мультитулів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, Mobilluck.com.ua, Abo.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на мультитули від таких відомих виробників, як Swiss+Tech, Ganzo або STINGER.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу мультитулів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати мультитули за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані мультитули за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на мультитули за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Alantur.ua
5 778 грн.

Leatherman Charge TTi кожаный чехол, подарочная коробка, метрические биты

0 голосів
Середня ціна: 5 778 грн.

Мультитул Leatherman Charge TTi кожаный чехол, подарочная коробка, метрические биты

Де купити?

Chasovyk.com.ua
371 грн.

Мультитул 2611 B-1

0 голосів
Середня ціна: 371 грн.

позвоните нам и мы Вам сделаем скидку

Gerber Ding-Dong Breaching Tool (30-000790)

0 голосів
Середня ціна: 9 723 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
395 грн.

Felco 3.90.10)

0 голосів
Середня ціна: 395 грн.

Ganzo G101-H

0 голосів
Середня ціна: 450 грн.

Ganzo G101-H - Мультитул Тип: Полноразмерные Количество инструментов: 22 Инструменты в комплекте: кусачки плоскогубцы маленькая отвертка плоская

Де купити?

Alantur.ua
2 187 грн.

Leatherman Skeletool синтетический чехол, подарочная коробка

0 голосів
Середня ціна: 2 187 грн.

Мультитул Leatherman Skeletool синтетический чехол, подарочная коробка

Де купити?

Chasovyk.com.ua
587 грн.

Мультитул 2611

0 голосів
Середня ціна: 587 грн.

позвоните нам и мы Вам сделаем скидку

Де купити?

Kulibin.com.ua
420 грн.

Felco 3.90.20)

0 голосів
Середня ціна: 420 грн.

Ganzo G202

0 голосів
Середня ціна: 519 грн.

Ganzo G202 - Мультитул Тип мультитула: полноразмерные Количество функций: 25 Сталь клинка: 440C Вес, г: 270 Цвет мультитула: хром