Допомога силам АТО

Пауерболи

Раді вітати вас в каталозі пауерболів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких 8000.ua, Abo.ua, Yakaboo та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на пауерболи від таких популярних виробників, як Powerball або NSD.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу пауерболів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати пауерболи за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані пауерболи за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на пауерболи за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Extremities Windy Glove

0 голосів
Середня ціна: 972 грн.

GARMIN eTrex Touch 25

0 голосів
Середня ціна: 7 481 грн.

GARMIN Epix

0 голосів
Середня ціна: 13 284 грн.