Допомога силам АТО

Сітки

Раді вітати вас в каталозі сіток!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких GlobalSport.com.ua, Fotos, Rozetka.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на сітки від таких популярних виробників, як Donic, Adidas або Head.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу сіток та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити сітки за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані сітки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сітки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

YINHE сетка (без креплений)

0 голосів
Середня ціна: 187 грн.

Сочетание синтетических и хлопковых нитей, усиленных капроном дают высокую прочность. По конструкции подходит для всех сеток одобренных Международной федерацией настольного тенниса ITTF.