Допомога силам АТО

Набори

Ласкаво просимо до каталогу наборів!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Rozetka.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на набори від таких відомих виробників, як Stiga, Pinbo або Joola.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу наборів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити набори за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані набори за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на набори за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Sponeta Чехол для теннисного стола

0 голосів
Середня ціна: 996 грн.

Высококачественный чехол для теннисного стола, изготовленный из нейлона. Для столов большого размера

Cornilleau Sport

0 голосів
Середня ціна: 1 160 грн.

Чехол предназначен для теннисных столов с компактным складыванием Д/160см x Ш25/85см x В/135см Цвет: синий, серый.

Cornilleau Premium

0 голосів
Середня ціна: 1 715 грн.

Чехол предназначен для теннисных столов с компактным складыванием Д/160см x Ш25/85см x В/135смЦвет: черный.

Enebe Electronic Scoring Board

0 голосів
Середня ціна: 3 162 грн.

Enebe Electronic Scoring Board - электронный счетчик для ведения счета во время игры в ping pong.- Рекомендован Федерацией R.F.E.T.M.