Допомога силам АТО

Аксесуари для лиж

Ласкаво просимо до каталогу аксесуарів для лиж!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Trade-city.ua, Fotos та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на аксесуари для лиж від таких відомих виробників, як Head, UVEX або SOLANO.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів для лиж та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити аксесуари для лиж за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані аксесуари для лиж за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари для лиж за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

Shlem.com.ua
6 799 грн.

MaPlus Ski Vise Pro (2014)

0 голосів
Середня ціна: 6 799 грн.

Лыжные сервисные тиски для горных лыж. Производство: Италия

Де купити?

Alantur.ua
820 грн.

FISCHER Junior Decatlon Black White

0 голосів
Середня ціна: 820 грн.

Крепления для беговых лыж Fischer Junior Decatlon Black White

Де купити?

Shlem.com.ua
115 грн.

Dakine Internal Heel Anchor

0 голосів
Середня ціна: 115 грн.

Поддержка пятки Dakine Internal Heel Anchor Поддержка пятки Dakine Internal Heel Anchor - это новая современная поддержка пятки. Она изготовленная из самых качественных материалов и надежно защитит пятку от внешних повреждений, вывихов и т.п. Качество проверено профессионалами, что...

Де купити?

Alantur.ua
1 287 грн.

FISCHER XC Sport silver

0 голосів
Середня ціна: 1 287 грн.

Ботинки для беговых лыж Fischer XC Sport silver

Де купити?

Shlem.com.ua
50 грн.

Dakine Lace Protector

0 голосів
Середня ціна: 50 грн.

Защита шнурков Dakine Lace Protector Защита шнурков Dakine Lace Protector - это надежная и качественная защита для шнурков, которая легко продлит жизнь вашим шнуркам, если вы постоянно подвергаете их жизненным стрессам, но все же переживаете за их сохранность. Особенности защиты...

Де купити?

Alantur.ua
2 112 грн.

Salomon SIAM 5 TR W

0 голосів
Середня ціна: 2 112 грн.

Ботинки для беговых лыж Salomon SIAM 5 TR W

Де купити?

Shlem.com.ua
485 грн.

Rossignol Xcelerator Skate Spacer (2017)

0 голосів
Середня ціна: 485 грн.

Пластина для беговых лыж Rossignol Xcelerator Skate Spacer (2017) Пластина XCELERATOR SKATE SPACER имеет отрицательный угол наклона в -1.4 ° (носок выше пятки), что оптимизирует усилия и увеличивает енергопередачу. Совместимы с платформами NIS соответствуют стартам NIS и...

Де купити?

Alantur.ua
1 280 грн.

Atomic Auto Universal

0 голосів
Середня ціна: 1 280 грн.

Крепления для беговых лыж Atomic Auto Universal

Де купити?

Shlem.com.ua
656 грн.

Rossignol Mounting Plate (2017)

0 голосів
Середня ціна: 656 грн.

Пластина для беговых лыж Rossignol Mounting Plate (2017) Пластина Rossignol Mounting Plate предназначена для использования крепления на беговых лыжах. Вставка под крепления Rossignol Mounting Plate позволяет лыжнику качественно улучшить свою технику конькового стиля,...

Де купити?

Alantur.ua
1 280 грн.

Atomic Auto Women

0 голосів
Середня ціна: 1 280 грн.

Крепления для беговых лыж Atomic Auto Women