Допомога силам АТО

М’ячі

Раді вітати вас в каталозі м’ячів!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Byryndyk.com.ua, Fotos та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на м’ячі від таких популярних виробників, як UMBRO, Mikasa або Пакистан.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу м’ячів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати м’ячі за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані м’ячі за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на м’ячі за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Мяч баскетбольный Profiball EV 3158, рисунок-тиснение

0 голосів
Середня ціна: 209 грн.

Особенности: Мяч баскетбольный Profiball. Материал: гума. Тиснение на мяче. Тип упаковки: кулек. Сезон: все сезоны.

Мяч футбольный Profi Official 2500-20-4ABC

0 голосів
Середня ціна: 202 грн.

Краткие характеристики  Тип: футзальный мяч Материал: полиэстер и поливискоза Размер: 4 Вес: 390 гр Размер 4 Цвет белый Бренд Profi