Допомога силам АТО

Скакалки

Ласкаво просимо до каталогу скакалок!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Byryndyk.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на скакалки від таких популярних виробників, як Jianle або Torneo.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу скакалок та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати скакалки за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані скакалки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на скакалки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Накладки для скакалки Tangram Soft Grip Green

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.

  Накладки для скакалки Tangram Soft Grip Green - это накладка для умной скакалки которая поможет вам уменьшить скольжение при занятии спортом. Накладки изготовлены из чистого силикона без примесей. Совместимость накладок и ручек скакалки просто идеальна