Допомога силам АТО

Обручі

Раді вітати вас в каталозі обручів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Insport.com.ua, Rozetka.com.ua, SportBaza.net та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на обручі від таких популярних виробників, як Sprinter, Хула Хуп або Reebok.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу обручів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити обручі за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані обручі за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на обручі за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Обруч массажный MS 0455, в коробке

0 голосів
Середня ціна: 445 грн.

Особенности и параметры: Обруч MS 0455 массажный, 98 см, 8 частей, массажные части 64 шт. В ящике: 12 шт. Размер упаковки: 42×23×11 см. Упаковка: коробка.

Обруч масажный хула хуп MS 0088, 99 см, 6 частей, мягкие шарики 30 шт

0 голосів
Середня ціна: 445 грн.

Обруч хулахуп - гимнастический тренажер с массажными шариками, занятия с которым делают процесс похудения легче и способствуют формированию спортивной фигуры. Основные характеристики обруча MS 0088:  диаметр - 99 см; количество массажных шариков - 30 шт; все части разборные; материал...

Обруч массажный M0251, 98 см, 8 частей, резиновые шарики

0 голосів
Середня ціна: 279 грн.

Характеристики и особенности: Состоит из 8 частей. 40 массажных упругих резиновых  шариков. Категория веса: легкий. Диаметр: 98 см. Массажный обруч - эффективный тренажер для снижения веса. При вращении гимнастического обруча, благодаря массажному воздействию, активизируются мышцы...