Допомога силам АТО

Гантелі

Вітаємо вас у каталозі гантелей!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких SportBaza.net, Vona.kiev.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на гантелі від таких відомих виробників, як FitLogic, WRIST або Reebok.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу гантелей та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати гантелі за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані гантелі за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на гантелі за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

HYDRO-TONE Hydro-Bells, пара

0 голосів
Середня ціна: 2 295 грн.

Гантели HYDRO-TONE Hydro-Bells, пара Предназначение: для аква-фитнеса и аква-терапии Описание: HYDRO-TONE специализируется на производстве профессионального оборудования, которое усиливает естественное сопротивление воды, чтобы усовершенствовать программы упражнений и терапии. Гантели...