Допомога силам АТО

Одяг та захист

Раді вітати вас в каталозі одягу та захисту!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Byryndyk.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на одяг та захист від таких відомих виробників, як Reyvel, Boxer або Senat.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу одягу та захисту та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити одяг та захист за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані одяг та захист за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на одяг та захист за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Benlee Tyson черный - L-XL

0 голосів
Середня ціна: 1 948 грн.

Защитный шлем BENLEE TYSON - для защиты головы боксера во время тренировок и во время соревнований. · Внешняя часть шлема выполнена из кожи. · Внутренняя подкладка из замши поглощает пот и предотвращает скольжение. · Защита скул дает ощущение безопасности и комфорта. ·...

Benlee BITE белая

0 голосів
Середня ціна: 135 грн.

Однорядная капа BENLEE BITE white - для занятий боксом и другими контактными видами спорта. Широко используется в единоборствах, футболе, американском футболе, хоккее на льду, женском хоккее на траве и баскетболе.Разработана из сверхпрочного термопластика для максимальной защиты и...

Senat Шлем боксерский Senat, красный, 1710-red

0 голосів
Середня ціна: 279 грн.

Шлем боксерский – это практичный спортивный аксессуар для регулярных тренировок, который обеспечивает максимальную защиту головы во время ударов. Материал: кожзаменитель. Наполнитель: поролон/ППЕ.

Senat Шлем боксерский Senat, синий, 1710-bl

0 голосів
Середня ціна: 279 грн.

Шлем боксерский – это практичный спортивный аксессуар для регулярных тренировок, который обеспечивает максимальную защиту головы во время ударов.Материал: кожзаменитель.Наполнитель: поролон/ППЕ.

Senat Шлем каратэ Senat, синий, 1727-bl

0 голосів
Середня ціна: 486 грн.

Шлем смягчает удары во время тренировок и спаррингов. Подходит для таких видов единоборств как каратэ, тхэквондо и другие.Материал: кожзаменитель.Наполнитель: поролон/ППЕ.

Senat Шлем каратэ Senat, красный, 1727-red

0 голосів
Середня ціна: 486 грн.

Шлем смягчает удары во время тренировок и спаррингов. Подходит для таких видов единоборств как каратэ, тхэквондо и другие.Материал: кожзаменитель.Наполнитель: поролон/ППЕ.

Benlee BITE blk

0 голосів
Середня ціна: 135 грн.

Однорядная капа BENLEE BITE blk - для занятий боксом и другими контактными видами спорта. Широко используется в единоборствах, футболе, американском футболе, хоккее на льду, женском хоккее на траве и баскетболе.Разработана из сверхпрочного термопластика для максимальной защиты и...

Benlee Bite зеленая

0 голосів
Середня ціна: 135 грн.

Однорядная капа BENLEE BITE green - для занятий боксом и другими контактными видами спорта. Широко используется в единоборствах, футболе, американском футболе, хоккее на льду, женском хоккее на траве и баскетболе.Разработана из сверхпрочного термопластика для максимальной защиты и...

Benlee Bite transparent

0 голосів
Середня ціна: 135 грн.

Однорядная капа BENLEE BITE transparent - для занятий боксом и другими контактными видами спорта. Широко используется в единоборствах, футболе, американском футболе, хоккее на льду, женском хоккее на траве и баскетболе.Разработана из сверхпрочного термопластика для максимальной защиты и...

Benlee TYSON (blk) S / M

0 голосів
Середня ціна: 1 753 грн.

Защитный шлем BENLEE TYSON - для защиты головы боксера во время тренировок и во время соревнований.Внешняя часть шлема выполнена из кожи.Внутренняя подкладка из замши поглощает пот и предотвращает скольжение.Защита скул дает ощущение безопасности и комфорта.Безопасная и...