Допомога силам АТО

Аксесуари для бадмінтону

Вітаємо вас у каталозі аксесуарів для бадмінтону!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Rozetka.com.ua, Mobilluck.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на аксесуари для бадмінтону від таких популярних виробників, як KEPAI, Speedminton або Kingshine.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу аксесуарів для бадмінтону та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити аксесуари для бадмінтону за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані аксесуари для бадмінтону за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари для бадмінтону за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Воланы нейлоновые WILSON W881-W (6шт)

0 голосів
Середня ціна: 159 грн.

Набор воланов в тубе, белого цвета.

Де купити?

Tennis-Go
245 грн.

Wilson Towel

0 голосів
Середня ціна: 245 грн.

KEPAI KB-2012

0 голосів
Середня ціна: 299 грн.

Набор Kepai KB-2012 редназначен для любительской игры в бадминтон. Характеристики: Материал: обод-сплав из алюминия; Комплектация: 2 ракетки, PVC-чехол; Цвет: в ассортименте.

Де купити?

Tennis-Go
979 грн.

KEPAI KB-3111

0 голосів
Середня ціна: 299 грн.

Набор для бадминтона Kepai KB-3111 состоит из двух ракеток в чехле. Характеристики ракетки Kepai KB-3111: Материал: сталь; Цвет: в ассортименте.

Де купити?

Tennis-Go
140 грн.

Набор для бадминтона Boshika PRO-8009

0 голосів
Середня ціна: 199 грн.

Набор для бадминтона состоит из двух ракеток в чехле Boshika PRO-8009. Характеристики: Материал: сталь; Цвет: черный. Комплектация ракетка: 2 шт. чехол: 1 шт.

Де купити?

Tennis-Go
135 грн.

Yonex AS-40 поштучно

0 голосів
Середня ціна: 135 грн.

Набор для бадминтона Boshika YB-358

0 голосів
Середня ціна: 220 грн.

Набор для бадминтона состоит из двух ракеток в чехле - Boshika YB-358. Характеристики ракетки Boshika YB-358: Материал: сталь; Цвет: розовый, фиолетовый. Комплектация Ракетки: 2 шт. Чехол: 1 шт.

Де купити?

Tennis-Go
141 грн.

Yonex AS-50 поштучно

0 голосів
Середня ціна: 141 грн.