Допомога силам АТО

Встановлення та підключення побутової техніки

Вітаємо вас у каталозі установлення та підключення побутової техніки!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Eldorado.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на встановлення та підключення побутової техніки від таких відомих виробників, як HITECHNIC.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу установлення та підключення побутової техніки та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити встановлення та підключення побутової техніки за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані встановлення та підключення побутової техніки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на встановлення та підключення побутової техніки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Комплексная настройка телевизора

0 голосів
Середня ціна: 350 грн.

Русификация Настройка, перепрошивка SMART-TV телевизора, разблокировка smart hub, смена региона Smart tv, установка виджетов. Вход/Выход: Поддерживаемые форматы флэш-карт:

Установка/Настройка ТВ * Настройка цифрового устройства

0 голосів
Середня ціна: 320 грн.

Настройка Bluetooth: нет Цвет передней панели: черный Съмная панель: есть Усилитель: есть

Установка/Настройка ТВ * Проверка в магазине

0 голосів
Середня ціна: 50 грн.

ОПИСАНИЕ ПРОВЕРКА ТВ В МАГАЗИНЕ Тестирование применяется для поиска неисправности в аппаратной части телевизора. Проводится тестирование в основных режимах телевизора и определяются возможные проблемы матрицы. УСЛУГИ, ВКЛЮЧЕННЫЕ В СТОИМОСТЬ: Основные работы: Тестирование матрицы телевизора...

Установка/Настройка * Предоплата "Кино и ТВ: Оптимальная" на 6 месяцев

0 голосів
Середня ціна: 462 грн.

Megogo – крупнейший в Украине легальный сервис для просмотра ТВ-каналов, фильмов, мультфильмов и сериалов. Официальное приложение megogo установлено на миллионах устройств, от smart tv всех производителей до планшетов и смартфонов на ios, android и windows, а сайт megogo.net собирает десятки...