Допомога силам АТО

Винні набори

Ласкаво просимо до каталогу винних наборів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Vip-Posuda.com, www.posudy.net, Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на винні набори від таких популярних виробників, як Philippi, Arti-M або SKIP.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу винних наборів та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати винні набори за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані винні набори за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на винні набори за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Винный набор в тубусе

0 голосів
Середня ціна: 1 879 грн.

Винный набор в тубусе Внешний вид этого набора выглядит очень достойно. Обладатель такого набора будет с удовольствием ним пользоваться для открытия отличных, хороших, вкусных вин. В набор входит: Штопор Термометр Резак Кольцо Винонаполнитель Размер: 32 х 13см

clasik

0 голосів
Середня ціна: 1 572 грн.

Винный набор classic Внешний вид этого набора выглядит очень достойно. Обладатель такого набора будет с удовольствием ним пользоваться для открытия отличных, хороших, вкусных вин. В набор входит: - штопор - термометр - кольцо - резак - пробка Размер: 32 х 13 Цвет: черный коричневый

НАБОР СОМЕЛЬЕ (19Х15Х5 СМ)

0 голосів
Середня ціна: 479 грн.

Набор винных аксессуаров в кейсе. Отличное качество по доступной цене. Будет отличным подарком для винного гурмана. Комплектация аксессуаров для вина: 1. Пробка для бутылки. 2. Штопор 3. Воротничок для горлышка бутылки Мало кому известно, что для процесса распития вина...

Сомелье набор - футляр для бутылки цилиндр

0 голосів
Середня ціна: 809 грн.

Сомелье набор - футляр для бутылки цилиндр Футляр для бутылки с набором сомелье - шикарный подарок для того, кто не видит винопития без ритуала, без изысканности и наслаждения всеми гранями процесса. Кожаный жесткий чехол для бутылки вмещает также и все необходимые для ритуала предметы. ...