Допомога силам АТО

Аксесуари

Ласкаво просимо до каталогу аксесуарів!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Fonarik-Led.in.ua, Abo.ua, Fotos та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких популярних виробників, як Davis, Celestron або Skywatch.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити аксесуари за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані аксесуари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Exida.ua
5 009 грн.

Измеритель расстояния лазерный TFA, 313300

0 голосів
Середня ціна: 5 009 грн.

Измеритель расстояния лазерный TFA, 313300Незаменимый для строителей и специалистов, работающих в сфере производства и установки мебели, современный, очень точный и надежный лазерный измеритель расстояния, который при помощи лазерного луча бесконтактно определяет точное расстояние до...

Де купити?

Exida.ua
6 966 грн.

TFA "AirCO2ntrol Life", 315003

0 голосів
Середня ціна: 6 966 грн.

Измеритель уровня CO2 TFA "AirCO2ntrol Life", 315003Оснащенный специальным сигналом тревоги в случае превышения в помещении уровня концентрации углекислого газа, высокоточный и, одновременно, очень простой в эксплуатации  AirCO2ntrol Life, предназначенный для диагностики и...

Де купити?

Exida.ua
4 279 грн.

TFA "AirCO2ntrol Mini", 31500602

0 голосів
Середня ціна: 4 279 грн.

Измеритель уровня CO2 TFA "AirCO2ntrol Mini", 31500602Изготовленный в Германии, высокоточный и очень надежный прибор «3 в 1», который одновременно определяет уровень содержания углекислого газа / температуру / влажность в том или ином помещении. AirCO2ntrol Mini...