Допомога силам АТО

Скарбнички, гаманці, мішечки

Вітаємо вас у каталозі скарбничок, гаманців, мішечків!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких PosudMarket.com.ua, ZolotayaRybka.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на скарбнички, гаманці, мішечки від таких відомих виробників, як Arti-M.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу скарбничок, гаманців, мішечків та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити скарбнички, гаманці, мішечки за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані скарбнички, гаманці, мішечки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на скарбнички, гаманці, мішечки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Копилка Золотой Батон

0 голосів
Середня ціна: 122 грн.

Форус пердставляет легендарную Копилку Золотой Батон, бывшего президента Украины. Это точная копия золотого батона с межигорья! Эта копилка золотой батон, поможет вам накопить много денег на ваши заветные желания. Также вы сможете от души посмеятся с друзьями. Характеристики копилки золотой...

Копилка Футболист забивает гол монеткой

0 голосів
Середня ціна: 395 грн.

Эта копилка будет по душе любому фанату футболу, как взрослому так и ребенку. Ничего нет сложного, ложи монетку и забивай гол. Оригинальный подарок на любой праздник. Характеристики: Материал: пластик/метал Размер: 18* 10 * 6 см. Цвет: зеленый Питание: батарейки 2 шт. АА Комплектация: Поле,...