Допомога силам АТО

Брелоки

Вітаємо вас у каталозі брелоків!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, TABLE-TENNIS, Imidge.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на брелоки від таких відомих виробників, як Mont Blanc, Philippi (Германия) або Dalvey.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу брелоків та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати брелоки за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані брелоки за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на брелоки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

ITmag.ua
237 грн.

EGGO anti-lost белый (Гарантия 1 мес.)

0 голосів
Середня ціна: 237 грн.

Приятные цены. Доставка в любой город Украины. Адресная доставка курьером. Оплата различными способами.

JUIC сувенирные шапочки

0 голосів
Середня ціна: 92 грн.

Брелок в виде шапочек, которые надеваются на мячи для настольного тенниса. В комплекте три трикотажные шапочки и специальный карабин для крепления. Яркие расцветки и высокое качество изготовления. Шапочки выглядят как настоящие. Этот брелок станет ук

Tile 1-pack

0 голосів
Середня ціна: 700 грн.

True Utility Tu204

0 голосів
Середня ціна: 472 грн.

пол: мужской; материал: сталь; цвет: стальной;

Де купити?

Платошка
145 грн.

My Little Pony Плюшевый брелок Радуга Дэш, (E0423)

0 голосів
Середня ціна: 145 грн.

Очаровательный мягкий брелок «Радуга Дэш» (My Little Pony, E0423) станет лучшим другом каждой девчонки! Это плюшевая игрушка, которую можно цеплять на рюкзак или сумку, весело играть с ним. В серию входят шесть брелочков, из которых можно создать коллекцию. Игрушка по мотивам любимого мультика...

Де купити?

ITmag.ua
237 грн.

EGGO anti-lost рыбка голубой (Гарантия 1 мес.)

0 голосів
Середня ціна: 237 грн.

Приятные цены. Доставка в любой город Украины. Адресная доставка курьером. Оплата различными способами.

YINHE – сувенир в виде основания в уменьшенном масштабе

0 голосів
Середня ціна: 100 грн.

Основание-сувенир. Выполнено в масштабе 1:1.5. Оно полностью повторяет структуру реального основания, состоящего из нескольких слоев древесины. Ручка основания вскрыта лаком.

Tile 12-pack

0 голосів
Середня ціна: 5 040 грн.

True Utility Tu211

0 голосів
Середня ціна: 271 грн.

пол: мужской; материал: латунь; цвет: черный;

Де купити?

Платошка
145 грн.

My Little Pony Плюшевый брелок Искорка, (E0424)

0 голосів
Середня ціна: 145 грн.

Очаровательная Искорка (My Little Pony, E0424) станет лучшим другом каждой девчонки! Это мягкий плюшевый брелочек, который можно цеплять на рюкзачок или сумку. В серию входят шесть брелочков, из которых можно создать коллекцию. Мягкая пони - игрушка по мотивам любимого мультика очень милая и...