Допомога силам АТО

Бізнес-подарунки

Раді вітати вас в каталозі бізнес-подарунків!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, ZolotayaRybka.com.ua, BT-Parfum та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на бізнес-подарунки від таких популярних виробників, як Jardin D'ete, Philip Laurence або Tateossian (Англия).

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу бізнес-подарунків та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити бізнес-подарунки за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані бізнес-подарунки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на бізнес-подарунки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Bitcoin Монета

0 голосів
Середня ціна: 82 грн.

Монета