Допомога силам АТО

Бізнес-подарунки

Раді вітати вас в каталозі бізнес-подарунків!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, ZolotayaRybka.com.ua, BT-Parfum та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на бізнес-подарунки від таких популярних виробників, як Jardin D'ete, Philip Laurence або Tateossian (Англия).

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу бізнес-подарунків та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити бізнес-подарунки за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані бізнес-подарунки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на бізнес-подарунки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Зажим для денег с вставкой

0 голосів
Середня ціна: 190 грн.

Зажим для денег с вставкой Зажим для денег - это не кошелек и не портмоне, это очень удобная вещь дня хранения купью. Пользоваться зажимом просто. Он компактный и имеет маленький размер, ято прекрасно в кармане джинс, куртки или сумочки. Он стильный и имеет современный дизайн.

Зажим для денег с принтом 2

0 голосів
Середня ціна: 187 грн.

Зажим для денег с принтом 2

Зажим для денег мужской

0 голосів
Середня ціна: 199 грн.

ЗАЖИМ + КОШЕЛЕК 2в1 VIVA 100% Оригинал от бренда VIVA ( Украина ) Материал: натуральная кожа Цвет: черный матовый Внутри: 1 х Зажим для денег ( максимальная купюра 500 грн ) 1 х Отделение под пластиковые карточки или визитки 1 х Отделение для монет ( мелочи ) Действительно очень...

Кредитница с зажимом для денег

0 голосів
Середня ціна: 250 грн.

Кредитница с зажимом для денег Зажим для денег - это не кошелек и не портмоне, это очень удобная вещь дня хранения купью. Пользоваться зажимом просто. Он компактный и имеет маленький размер, ято прекрасно в кармане джинс, куртки или сумочки. Он стильный и имеет современный дизайн. Имеет карманчик...

Зажим для денег белый

0 голосів
Середня ціна: 240 грн.

Зажим для денег белый Зажим для денег - это не кошелек и не портмоне, это очень удобная вещь дня хранения купью. Пользоваться зажимом просто. Он компактный и имеет маленький размер, ято прекрасно в кармане джинс, куртки или сумочки. Он стильный и имеет современный дизайн.

Зажим для денег белый стандарт

0 голосів
Середня ціна: 237 грн.

Зажим для денег белый стандарт Зажим для денег - это не кошелек и не портмоне, это очень удобная вещь дня хранения купью. Пользоваться зажимом просто. Он компактный и имеет маленький размер, ято прекрасно в кармане джинс, куртки или сумочки. Он стильный и имеет современный дизайн.

Зажим для денег функционал магнит

0 голосів
Середня ціна: 200 грн.

Действительно очень качественный и стильный аксессуар, забудьте про габаритные и неудобные большие портмоне, теперь все можно вместить в небольшой удобный зажим для денег и кошелек одновременно, максимальная купюра 200 грн - очень удобная вещь, 100% не пожалеете о покупке, сделано в Украине. 100%...

Зажим для денег золото

0 голосів
Середня ціна: 206 грн.

Зажим для денег золото Зажим для денег - это не кошелек и не портмоне, это очень удобная вещь дня хранения купью. Пользоваться зажимом просто. Он компактный и имеет маленький размер, ято прекрасно в кармане джинс, куртки или сумочки. Он стильный и имеет современный дизайн. Размер: 6х3см

Зажим для денег Классический

0 голосів
Середня ціна: 180 грн.

Зажим для денег Классический Зажим для денег - это не кошелек и не портмоне, это очень удобная вещь дня хранения купью. Пользоваться зажимом просто. Он компактный и имеет маленький размер, ято прекрасно в кармане джинс, куртки или сумочки. Он стильный и имеет современный дизайн.

Зажим для денег светлый

0 голосів
Середня ціна: 195 грн.

Зажим для денег светлый Зажим для денег - это не кошелек и не портмоне, это очень удобная вещь дня хранения купью. Пользоваться зажимом просто. Он компактный и имеет маленький размер, ято прекрасно в кармане джинс, куртки или сумочки. Он стильный и имеет современный дизайн.