Допомога силам АТО

Ручки

Ласкаво просимо до каталогу ручок!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, BT-Parfum, Imidge.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на ручки від таких відомих виробників, як Cartier, Pierre Cardin або Waterman.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу ручок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити ручки за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані ручки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на ручки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Regal в футляре (R285205.PB10.B)

0 голосів
Середня ціна: 145 грн.