Допомога силам АТО

Настільний футбол

Раді вітати вас в каталозі настільного футболу!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, ZolotayaRybka.com.ua, GlobalSport.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на настільний футбол від таких популярних виробників, як МВМ, UEFA або Torneo.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу настільного футболу та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати настільний футбол за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані настільний футбол за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на настільний футбол за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

House Fit G34800

0 голосів
Середня ціна: 2 635 грн.

Де купити?

Exida.ua
4 800 грн.

KIDIGO ART

0 голосів
Середня ціна: 4 800 грн.

Настольный футбол KIDIGO ART. 

House Fit G34800 Футбол настольный

0 голосів
Середня ціна: 3 100 грн.

Тип стола: для помещений Габариты (ДхШхВ): 122 x 60 x 82 см Вес стола: 14 кг Толщина доски: 12... Для: Тип иргы:

Hop-Sport Аэрохоккей 7FT Power-Glide 2

0 голосів
Середня ціна: 13 998 грн.

Аэрохоккей Hop Sport 7FT Power-Glide 2 (5902308202160) будет не только отличной покупкой для себя, но и... Для: Тип иргы:

Hop-Sport Аэрохоккей 7FT Calgary

0 голосів
Середня ціна: 13 998 грн.

Аэрохоккей Hop Sport7FT Calgary (5902308202719) будет не только отличной покупкой для себя, но и прекрасным... Для: Тип иргы: