Допомога силам АТО

Ялинки штучні

Вітаємо вас у каталозі ялинок штучних!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких ZolotayaRybka.com.ua, Euronova.com.ua, Fotos та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на ялинки штучні від таких популярних виробників, як Mag 2000, bonprix або Сhristmas Gifts.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу ялинок штучних та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити ялинки штучні за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані ялинки штучні за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на ялинки штучні за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Сосна искусственная Новогодняя распушенная 1,8 метра

0 голосів
Середня ціна: 760 грн.

Новогодняя красавица высотой 180 см (1,8 м) — зеленая сосна имеет длинную и мягкую, приятную по ощущениям, хвою. Густая хвоя естественного цвета прекрасно вливается в любое помещение с самым разным дизайном и становится великолепным украшением новогоднего праздника в каждом доме,...

Triumph Tree Edelman Icelandic iridescent (2.15м) белая с блеском

0 голосів
Середня ціна: 6 828 грн.

Производитель: Triumph Tree / Вид: Сосна / Высота: 2.15 м

Сосна искусственная Новогодняя распушенная 1,5 метра

0 голосів
Середня ціна: 620 грн.

Новогодняя красавица высотой 150 см (1,5 м) — зеленая сосна имеет длинную и мягкую, приятную по ощущениям, хвою. Густая хвоя естественного цвета прекрасно вливается в любое помещение с самым разным дизайном и становится великолепным украшением новогоднего праздника в каждом доме,...

Triumph Tree Edelman Scandia (2.15м) зеленая

0 голосів
Середня ціна: 7 740 грн.

Производитель: Triumph Tree / Вид: Ель европейская / Высота: 2.15 м

Сосна искусственная Новогодняя распушенная 1,2 метра

0 голосів
Середня ціна: 499 грн.

Новогодняя красавица высотой 120 см (1,2 м) — зеленая сосна имеет длинную и мягкую, приятную по ощущениям, хвою. Густая хвоя естественного цвета прекрасно вливается в любое помещение с самым разным дизайном и становится великолепным украшением новогоднего праздника в каждом доме,...

Triumph Tree Edelman Icelandic iridescent (1.85м) белая с блеском

0 голосів
Середня ціна: 5 080 грн.

Производитель: Triumph Tree / Вид: Сосна / Высота: 1.85 м

Triumph Tree Edelman Icelandic iridescent (1.20м) белая с блеском

0 голосів
Середня ціна: 2 839 грн.

Производитель: Triumph Tree / Вид: Сосна / Высота: 1.2 м

Triumph Tree Edelman Icelandic iridescent (2.30м) белая с блеском

0 голосів
Середня ціна: 9 762 грн.

Производитель: Triumph Tree / Вид: Сосна / Высота: 2.3 м

Triumph Tree Edelman Sherwood de Luxe (3.05м) зеленая

0 голосів
Середня ціна: 28 389 грн.

Производитель: Triumph Tree / Вид: Ель европейская / Высота: 3.05 м

Triumph Tree Edelman Abies Nordmann de Luxe (2.30м) зеленая

0 голосів
Середня ціна: 17 720 грн.

Производитель: Triumph Tree / Вид: Ель европейская / Высота: 2.3 м