Допомога силам АТО

Запальнички

Ласкаво просимо до каталогу запальничок!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких 8000.ua, Aks.ua, Imidge.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на запальнички від таких популярних виробників, як Dalvey, Romanowski або Pierre Cardin.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу запальничок та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити запальнички за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані запальнички за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на запальнички за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Zippo 230 VINTAGE BRUSHED CHROME

0 голосів
Середня ціна: 550 грн.

Zippo Brushed Chrome 200

0 голосів
Середня ціна: 431 грн.

Zippo 24322 NAUTICAL NAUGHTY

0 голосів
Середня ціна: 661 грн.

Zippo 21055 PEACE ON THE SIDE

0 голосів
Середня ціна: 902 грн.

Zippo 352 VENETIAN CHROME

0 голосів
Середня ціна: 862 грн.

Zippo 151 SPECTRUM

0 голосів
Середня ціна: 1 011 грн.

Zippo 121FB ANTIQUE SILVER PLATE

0 голосів
Середня ціна: 757 грн.

Zippo 769 WOLF BLACK ICE

0 голосів
Середня ціна: 879 грн.

Zippo 270 VINTAGE HIGH POLISH BRASS

0 голосів
Середня ціна: 670 грн.