Допомога силам АТО

Попільниці

Вітаємо вас у каталозі попільниць!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких PosudMarket.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на попільниці від таких популярних виробників, як Dalvey, Arti-M або Philippi.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу попільниць та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити попільниці за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані попільниці за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на попільниці за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Pasabahce Пепельница 120мм Bistro

0 голосів
Середня ціна: 27 грн.

Пепельница 120мм, Bistro Пепельница 120мм, Bistro. Пепельница серии Bistro – незаменимый атрибут многих баров, ресторанов, кафе и других заведений. Выполнена пепельница в классическом стиле, имеет оригинальную, круглую форму. Производитель – турецкая марка Pasabahce. Другие характеристики:...