Допомога силам АТО

Холодильники

Вітаємо вас у каталозі холодильників!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких ТехноХата, ТЕХНОС, Bt-Shop.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на холодильники від таких відомих виробників, як Hotpoint-Ariston, Gorenje або Samsung.

Підібрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу холодильників та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, тип, розташування, кількість камер. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати холодильники за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані холодильники за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на холодильники за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Beko RFSA 240M21W

0 голосів
Середня ціна: 279 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
557 грн.

Liberton HEC-101

0 голосів
Середня ціна: 557 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
557 грн.

Liberton HEC-100

0 голосів
Середня ціна: 557 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
610 грн.

Liberton HEC-150

0 голосів
Середня ціна: 610 грн.

Liebherr Comfort ICUS 3324

0 голосів
Середня ціна: 662 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
716 грн.

Liberton HEC-200

0 голосів
Середня ціна: 716 грн.

Liebherr Comfort ICUNS 3324

0 голосів
Середня ціна: 735 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
769 грн.

Liberton HEC-250

0 голосів
Середня ціна: 769 грн.

Liebherr Comfort IK 3520

0 голосів
Середня ціна: 890 грн.

Liebherr Premium IGN 1664

0 голосів
Середня ціна: 937 грн.