Допомога силам АТО

Таймери

Раді вітати вас в каталозі таймерів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Luxstore.com.ua, NovaTrade, www.posudy.net та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на таймери від таких відомих виробників, як Terraillon, TFA або Roesle.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу таймерів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати таймери за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані таймери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на таймери за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Кухонный таймер Помидор

0 голосів
Середня ціна: 123 грн.

Кухонный таймер Помидор Кухонный таймер помидор— необходимая принадлежность на кухне, поскольку постоянно следить за готовящимся блюдом слишком хлопотно, а засекать время по часам — неудобно: можно забыть исходное время. Это особенно актуально, когда наряду с приготовлением пищи нужно заниматься...

Кухонный таймер Лимон

0 голосів
Середня ціна: 86 грн.

Кухонный таймер Лимон Кухонный таймер — необходимая принадлежность на кухне, поскольку постоянно следить за готовящимся блюдом слишком хлопотно, а засекать время по часам — неудобно: можно забыть исходное время. Это особенно актуально, когда наряду с приготовлением пищи нужно заниматься чем-то...

Кухонный таймер Перец

0 голосів
Середня ціна: 88 грн.

Кухонный таймер перец Согласитесь, что такой аппетитный таймер TFA Красный перец 38100405 сможет занять свое достойное место на вашей кухне! Небольшое устройство механического типа поможет Вам четко наладить процесс учета времени в таком важном деле, как приготовление вкусной и полезной домашней...