Допомога силам АТО

Скиборізки

Вітаємо вас у каталозі скиборізок!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких 590.ua, Top-Trade.lviv.ua, Aks.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на скиборізки від таких популярних виробників, як Clatronic, Magio або Sinbo.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу скиборізок та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити скиборізки за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані скиборізки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на скиборізки за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

Protovar.com.ua
1 188 грн.

Sencor SFS 1001 GR

0 голосів
Середня ціна: 1 056 грн.

Мощность 100 Вт Толщина нарезки до 15 мм Нож прямой, нержавеющая сталь Защита пальцев, от случайного включения, от случайного выдвижения лотка Оснащение поднос для ломтиков, резиновые ножки Устройство отсек для кабеля Цвет белый Вес 2 кг

Де купити?

Protovar.com.ua
1 566 грн.

Clatronic MA 3585

0 голосів
Середня ціна: 1 408 грн.

Ломтерезка (слайсер); мощность: 150 Вт; толщина нарезки: 0 - 15 мм

Sencor Ломтерезка Sencor SFS1001GR

0 голосів
Середня ціна: 1 199 грн.

Sencor SFS 1000 WH

0 голосів
Середня ціна: 795 грн.

Graef UNA 9

0 голосів
Середня ціна: 9 027 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
1 296 грн.

Zelmer 381.61 Symbio

0 голосів
Середня ціна: 1 296 грн.

Мощность: 400 Вт. 5 скоростей. Функция Турбо. Объем чаши: 3л, Защита от случайного освобождения насадок. Маятниковое движение во время работы на стойке. Аксессуары: Стойка миксера, измельчитель, чаша ножки блендера, ножка блендера, венчики из нержавеющей стали, мешалка из нержавеющей стали,...

Tristar EM-2099

0 голосів
Середня ціна: 2 615 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
594 грн.

West CH 401 WS

0 голосів
Середня ціна: 594 грн.

Мощность, Вт 400 Количество скоростей 1 Количество насадок 1 Количество чаш 1 Турборежим нет Импульсный режим есть Планетарное вращение нет Конструкция стационарный Чаши Материал пластик Объем, л 0,8 Мерный стакан, л нет Насадки Ножка блендера (материал) нет Нож для измельчения есть (1)

Adler AD 4701

0 голосів
Середня ціна: 909 грн.

Graef S10001

0 голосів
Середня ціна: 3 575 грн.