Допомога силам АТО

Електроножі

Раді вітати вас в каталозі електроножів!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Mega-Max.ua, KT-Group та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на електроножі від таких популярних виробників, як Bosch, Clatronic або Zelmer.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу електроножів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити електроножі за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані електроножі за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на електроножі за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Atalay G32453-1

0 голосів
Середня ціна: 9 205 грн.

Электрический нож для шаурмы Atalay G32453-1 используется при приготовлении шаурмы в точках профессионального направления-Нож имеет возможность нарезки мяса с необходимой скоростью и необходимой толщины за счет вращения в 8500 об/мин-Идеально подходит для длительного использования в...

Hendi 267226

0 голосів
Середня ціна: 29 866 грн.

Нож для шаурмы электрический Profi Line Предназначен для нарезки шаурмы, кебаба, гироса и т.п. Лезвие выполнено из нержавеющей стали В наборе точильный брусок, диск с зубчатым лезвием и адаптер питания Простая регулировка толщины резки Предохранитель лезвия обеспечивает безопасность во...