Допомога силам АТО

Прасувальні машини

Ласкаво просимо до каталогу прасувальних машин!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Karcher-Boyko, Karcher-Ovcharoff, In-green.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на прасувальні машини від таких популярних виробників, як Moulinex, Miele або Euroflex.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу прасувальних машин та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати прасувальні машини за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані прасувальні машини за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на прасувальні машини за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

SI 4 EF Premium Iron

0 голосів
Середня ціна: 19 999 грн.

Паровая гладильная станция SI 4 Premium Iron - это система 3-в1, сочетающая в себе глажку паром под давлением, активное управление паром и полноценную уборку твердых поверхностей во всем доме.

Karcher SI 4 EasyFix Premium Iron

0 голосів
Середня ціна: 19 999 грн.

Karcher AB 1000

0 голосів
Середня ціна: 6 786 грн.

Becker Home Line A8

0 голосів
Середня ціна: 18 004 грн.

Polti Vaporella Power System

0 голосів
Середня ціна: 15 590 грн.

Becker Home Line A6

0 голосів
Середня ціна: 11 341 грн.

SteamOne H2S travel steamer

0 голосів
Середня ціна: 3 066 грн.

HOLEK Steam Ironer 103

0 голосів
Середня ціна: 70 182 грн.

Karcher SI4 EasyFix Iron

0 голосів
Середня ціна: 13 150 грн.

Clatronic Tdc 3432

0 голосів
Середня ціна: 2 536 грн.