Допомога силам АТО

Пральні машини

Ласкаво просимо до каталогу пральних машин!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких 1palladium.com.ua, Dom5.ua, ТехноХата та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на пральні машини від таких відомих виробників, як Beko, Hotpoint-Ariston або Samsung.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу пральних машин та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна, тип установки, максимальне завантаження білизни (кг), тип завантаження. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати пральні машини за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані пральні машини за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на пральні машини за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Bosch WHA122XEBL

0 голосов
Середня ціна: 15 599 грн.

Общая информация Цвет: белый Загрузка: 1 - 7 кг Скорость отжима в минуту: 1200 об. / Мин. Скорость отжима в минуту: 1200 - 400 об. / Мин. Объем барабана: 47 литра Новый барабан SoftCare с увеличенным объемом и бесшовной поверхностью для очень бережной стирки вашего белья....

Bosch WHA222XEBL

0 голосов
Середня ціна: 15 999 грн.

Общая информация Цвет: белый Загрузка: 1 - 7 кг Скорость отжима в минуту: 1200 об. / Мин. Скорость отжима в минуту: 1200 - 400 об. / Мин. Объем барабана: 47 литра Новый барабан SoftCare с увеличенным объемом и бесшовной поверхностью для очень бережной стирки вашего белья....

Siemens WM14N2L3UA

0 голосов
Середня ціна: 11 299 грн.

iQ300, Стиральная машина Загрузка7 кг Скорость отжима 1400 об. / мин. Стиральная машина iSensoric с iQDrive для высокоэффективного ухода за бельем. LED дисплей Двигатель нового поколения iQdrive ™ - очень мощный, экономичный, тихий и долговечный Блокировка интерфейса для...

Siemens WM12N0L2UA

0 голосов
Середня ціна: 11 799 грн.

ПОКАЗАТЕЛИ ПОТРЕБЛЕНИЯ Загрузка: 1 - 7 кг Класс эффективности энергопотребления A +++ Потребление электроэнергии: A +++ -10%; еще на 10% экономнее ниже потребление электроэнергии (157кВт-ч / год) предельных показателей (196 кВт-ч / год) класса энергопотребления A +++ Годовое...

Bosch WAV28M80UA

0 голосов
Середня ціна: 24 399 грн.