Допомога силам АТО

Аксесуари для пилососа

Раді вітати вас в каталозі аксесуарів для пилососа!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Eldorado.com.ua, 1palladium.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на аксесуари для пилососа від таких популярних виробників, як СЛОН, Philips або Miele.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу аксесуарів для пилососа та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати аксесуари для пилососа за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані аксесуари для пилососа за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари для пилососа за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
2 942 грн.

Thomas INOX 1516

0 голосів
Середня ціна: 2 942 грн.

Karcher Турбощетка

0 голосів
Середня ціна: 1 749 грн.

Karcher Турбощетка (4.130-177.0, Вращающая насадка для ковров, Купить турбощетку в киеве, заказать по мини цене по Украине, Легко доставим турбощетку Керхер

Складчатый фильтр Bosch

0 голосів
Середня ціна: 460 грн.

Складчатый фильтр Bosch для универсального пылесоса GAS 20 L SFC Professional.

Де купити?

Bs-partner.com.ua
1 409 грн.

Bosch BBZ102TBB

0 голосів
Середня ціна: 1 409 грн.

Рекомендуется для уборки ковровых покрытий.

Bosch BBZ153HF

0 голосів
Середня ціна: 504 грн.

Proxxon CW-matic 27494

0 голосів
Середня ціна: 357 грн.

Сменные бумажные фильтры для CW-matic, 5 шт.

Де купити?

Kulibin.com.ua
999 грн.

Karcher 6.414-631.0

0 голосів
Середня ціна: 999 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
6 678 грн.

Thomas INOX 1545 S

0 голосів
Середня ціна: 6 678 грн.

SV 1802

0 голосів
Середня ціна: 2 799 грн.

Оригинальный шланг для паропылесоса Karcher SV 1802. Код товара: 6.402-006.0

UniversalVac 15

0 голосів
Середня ціна: 329 грн.

Бумажные мешки для мусора (комплект 5шт.) для пылесоса UniversalVac 15.