Допомога силам АТО

Сонячні системи

Ласкаво просимо до каталогу сонячних систем!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, Mega-Max.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на сонячні системи від таких популярних виробників, як VFK, RUCELF або VICTORY.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу сонячних систем та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати сонячні системи за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані сонячні системи за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сонячні системи за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

FSP External SNMP Web Box for PV Inverters модуль

0 голосів
Середня ціна: 3 564 грн.

Акумуляторна батарея CSB 12V, 12A

Солнечная зарядная система Solar Home System GD-8018, электростанция

0 голосів
Середня ціна: 2 483 грн.

Аккумулятор на солнечной батарее, Солнечная зарядная система Solar Home System GD-8018, электростанция Солнечная зарядная система Solar Home System GD-8018 предназначена для питания бытовых приборов, где нет электросети, а так же для освещения и зарядки мобильных устройств. Предназначена для...

Де купити?

Protovar.com.ua
4 082 грн.

Risen RSM 72-6-320P

0 голосів
Середня ціна: 4 082 грн.

FSP Parallel kit комплект для 4K, 5K

0 голосів
Середня ціна: 2 573 грн.

FSP Parallel kit комплект для 4K, 5K - устройство для объединения инверторов FSP Axpert и Library 4-5КВА в параллель, возможно подключить максимум до 6 штук. Для каждого инвертора нужен один подобный набор. Основные характеристики: однофазный режим работы - мощность не более 30 кВА; трехфазный...

Солнечная панель GDLIGHT GD-8006A

0 голосів
Середня ціна: 659 грн.

Сейчас очень востребованы фонари на солнечных батареях, зарядное устройство на солнечных батареях, солнечная батарея для зарядки телефона и т. д.  GDLITE GD-8006 А - Автономная истема освещения и зарядки мобильных устройств объединила все эти устройства. ...

LG 320N1C NeON2 G4 320W "CELLO" 12BB, Mono

0 голосів
Середня ціна: 8 303 грн.

Де купити?

Protovar.com.ua
4 134 грн.

Risen RSM 72-6-325P

0 голосів
Середня ціна: 4 134 грн.