Допомога силам АТО

Сонячні системи

Ласкаво просимо до каталогу сонячних систем!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, Mega-Max.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на сонячні системи від таких популярних виробників, як VFK, RUCELF або VICTORY.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу сонячних систем та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати сонячні системи за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані сонячні системи за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сонячні системи за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

FSP External SNMP Web Box for PV Inverters модуль

0 голосів
Середня ціна: 3 721 грн.

Акумуляторна батарея CSB 12V, 12A

Luxeon K1220A

0 голосів
Середня ціна: 511 грн.

Производитель LUXEON Страна производитель: Китай Максимальная сила тока заряда аккумуляторов, А: 20 Напряжение аккумуляторной батареи, В: 12/24 V Габариты, мм: 164*110*45 Масса, кг: 0

FSP Parallel kit комплект для 4K, 5K

0 голосів
Середня ціна: 2 687 грн.

FSP Parallel kit комплект для 4K, 5K - устройство для объединения инверторов FSP Axpert и Library 4-5КВА в параллель, возможно подключить максимум до 6 штук. Для каждого инвертора нужен один подобный набор. Основные характеристики: однофазный режим работы - мощность не более 30 кВА; трехфазный...

LG 320N1C NeON2 G4 320W "CELLO" 12BB, Mono

0 голосів
Середня ціна: 8 717 грн.

Luxeon K1230A

0 голосів
Середня ціна: 1 618 грн.

Производитель LUXEON Страна производитель: Китай Максимальная сила тока заряда аккумуляторов, А: 30 Напряжение аккумуляторной батареи, В: 12/24 V Габариты, мм: 164*110*45 Масса, кг: 0

FSP Xpert GS2K D/A инвертор для солнечных батарей

0 голосів
Середня ціна: 7 234 грн.

Устройство FSP Xpert GS2K D/A инвертор для солнечных батарей, основные характеристики: напряжение по выходу 230 VAC; мощность 2000ВА; показатели КПД 90%; тип - автономный; диапазон входного напряжения DC 24V; перегрузка: 5 сек – 150%, 10 сек – 110-150%; 2 выходные розетки.