Допомога силам АТО

Газові котли

Ласкаво просимо до каталогу газовые котлы!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких KLONDAYK.com.ua, Fotos, Abo.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на газовые котлы від таких відомих виробників, як Житомир, Красилов або HEATLINE.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу газовые котлы та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити газовые котлы за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані газовые котлы за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на газовые котлы за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Bosch W 10-2P

0 голосів
Середня ціна: 5 387 грн.

ATON TERMOMAX-C 7Е

0 голосів
Середня ціна: 6 750 грн.

Технические характеристики Энергонезависимый да Вид тяги принудительная КПД, % 90 Max расход топлива 0,78 Вид теплоносителя вода Материал основного теплообменника cталь Габариты ВхШхГ мм650х420х245 Вес, кг 30.5 Производитель Aton Тип энергоносителя газовые Назначение...

Vaillant TurboTEC Pro VUW 202/5-3

0 голосів
Середня ціна: 20 146 грн.

BAXI ECO Four 240 i

0 голосів
Середня ціна: 18 302 грн.

ATON Atmo 10ЕВ

0 голосів
Середня ціна: 8 490 грн.

Технические характеристики Производитель Aton Вид энергоносителя газовый Мощность 10 кВт. Назначение двухконтурный Способ установки напольный Тип камеры сгорания открытая (дымоходный) Материал теплообменника сталь, теплообменника контура ГВС - медь КПД 90 % Давление газа на...

Bosch ZWA 24-2 K

0 голосів
Середня ціна: 17 295 грн.

Gaz 4000 W двухконтурный Мощность 24,4 кВт Открытая камера сгорания

Атем Житомир-М АОГВ-10 СН

0 голосів
Середня ціна: 8 682 грн.

Bosch WBN 6000-24C RN (WBN 6000-24C RN)

0 голосів
Середня ціна: 19 999 грн.

ATON Atmo 16EB

0 голосів
Середня ціна: 9 970 грн.

Технические характеристики Производитель Aton Вид энергоносителя газовый Мощность 16 кВт. Назначение двухконтурный Способ установки напольный Тип камеры сгорания открытая (дымоходный) Материал основного теплообменника сталь Материал теплообменника контура ГВС медь КПД...