Допомога силам АТО

Газові котли

Ласкаво просимо до каталогу газовые котлы!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких KLONDAYK.com.ua, Fotos, Abo.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на газовые котлы від таких відомих виробників, як Житомир, Красилов або HEATLINE.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу газовые котлы та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити газовые котлы за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані газовые котлы за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на газовые котлы за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Bosch W 10-2P

0 голосів
Середня ціна: 5 387 грн.

WESTEN QUASAR D 24 i

0 голосів
Середня ціна: 13 394 грн.

Bosch Gaz 6000 W WBN 6000-18C RN

0 голосів
Середня ціна: 18 668 грн.

Ariston CLAS X 24 CF

0 голосів
Середня ціна: 14 999 грн.

BAXI eco 4s 10 f + комплект труб

0 голосів
Середня ціна: 13 910 грн.

BAXI ECO Four 240 i

0 голосів
Середня ціна: 18 432 грн.

ATON Atmo 16EB

0 голосів
Середня ціна: 9 970 грн.

Технические характеристики Производитель Aton Вид энергоносителя газовый Мощность 16 кВт. Назначение двухконтурный Способ установки напольный Тип камеры сгорания открытая (дымоходный) Материал основного теплообменника сталь Материал теплообменника контура ГВС медь КПД...

Vaillant TurboTEC Pro VUW 202/5-3

0 голосів
Середня ціна: 20 580 грн.

GRUNHELM EWH-3G

0 голосів
Середня ціна: 648 грн.

Проточный водонагреватель Grunhelm EWH-3G   Проточный водонагреватель Grunhelm EWH-3G  идеально подойдет для помещений, у которых нет системы горячего водоснабжения. Таким образом, вы сможете его использовать для частных домов, дач или квартир. Максимальная температура нагрева...