Допомога силам АТО

Обігрівачі

Вітаємо вас у каталозі обігрівачів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Eldorado.com.ua, BT.KIEV.UA, Abo.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на обігрівачі від таких популярних виробників, як Atlantic, UFO або Sinbo.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу обігрівачів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, тип, управління, площа обігріву (кв. м). Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати обігрівачі за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані обігрівачі за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на обігрівачі за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
1 404 грн.

Atlantic Bonjour CEG 500W

0 голосів
Середня ціна: 1 168 грн.

конвектор, площадь обогрева: 10 кв.м, мощность обогрева 500 Вт, механическое, регулировка температуры, смотровое окно, настенный монтаж

Де купити?

Protovar.com.ua
2 314 грн.

Ballu BIH-L-3.0

0 голосів
Середня ціна: 2 067 грн.

инфракрасный, мощность обогрева 3000 Вт, механическое, смотровое окно

Де купити?

Protovar.com.ua
2 132 грн.

UFO Star 1800

3 голоси
Середня ціна: 2 140 грн.

инфракрасный, площадь обогрева: 18 кв.м, механическое, регулировка температуры, смотровое окно

OLEFINI KEH-16

0 голосів
Середня ціна: 27 936 грн.

тепловая завеса, мощность обогрева 12000 Вт, настенный монтаж

Де купити?

Protovar.com.ua
1 768 грн.

Zanussi ZOHES-11W

0 голосів
Середня ціна: 1 659 грн.

масляный радиатор, мощность обогрева 2200 Вт, число секций: 11, механическое, регулировка температуры, выключатель со световым индикатором, смотровое окно, колеса для перемещения

Ballu BKX-5

0 голосів
Середня ціна: 1 539 грн.

Ballu BKX-7

0 голосів
Середня ціна: 2 538 грн.

Ballu BHP-PE-3

0 голосів
Середня ціна: 1 799 грн.

Noirot Spot E-5 2000

0 голосів
Середня ціна: 4 199 грн.

конвектор, площадь обогрева: 25 кв.м, мощность обогрева 2000 Вт, электронное, дисплей, регулировка температуры, смотровое окно, настенный монтаж

Noirot Spot E-5 1000

0 голосів
Середня ціна: 3 499 грн.

конвектор, площадь обогрева: 15 кв.м, мощность обогрева 1000 Вт, электронное, дисплей, регулировка температуры, смотровое окно, настенный монтаж