Допомога силам АТО

Аксесуари

Раді вітати вас в каталозі аксесуарів!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Boneco-ua, Mysun.com.ua, Fotos та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на аксесуари від таких популярних виробників, як Hyla, Beko або Daikin.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити аксесуари за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані аксесуари за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Ножки напольные OLMO

0 голосів
Середня ціна: 115 грн.

Ножки напольные (1 пара) удобные и компактные приспособления для напольной установки электрических обогревателей (конвекторов) OLMO. Упрощают монтаж электрического обогревателя и повышают его мобильность, позволяя быстро перемещать конвектор в то место, где необходимо создать тепло.

Ножки для конвектора Термия

0 голосів
Середня ціна: 91 грн.

Ножки для конвектора "Термия" без колесиков - пассивная опора, которая крепится к конвектору, чтобы обеспечить напольную установку. Ножки изготовлены из прочного пластика, что обеспечивает им прочность и надежность установки конвектора. В комплектацию входят сами ножки и инструкция.  

Де купити?

FancOil.in.ua
3 021 грн.

MEAN WELL DC24 120W (постоянного тока)

0 голосів
Середня ціна: 3 021 грн.

Блок питания DC24 120W предназначается для автоматического регулирования производительности вентилятора, для монтажа на ДИН-рейку, и выполняет гальваническую развязку электродвигателей от сети 220 Вт. Рассчитан на мощь потребления 120 Вт. Единично модуль MV120 может создать условия для роботы...

Ножки напольные с роликами OLMO

0 голосів
Середня ціна: 179 грн.

Ножки напольные (1 пара) удобные и компактные приспособления для напольной установки электрических обогревателей (конвекторов) OLMO. Упрощают монтаж электрического обогревателя и повышают его мобильность, позволяя быстро перемещать конвектор в то место, где необходимо создать тепло.

Ножки для конвектора на колесиках Термия

0 голосів
Середня ціна: 160 грн.

Ножки для конвектора "Термия" - пассивная опора, которая крепится к конвектору, чтобы обеспечить напольную установку. Ножки изготовлены из прочного пластика, что обеспечивает им прочность и надежность установки конвектора. В комплектацию входят сами ножки и инструкция.  Настенные...

Philips AC4158/00

0 голосів
Середня ціна: 2 499 грн.

Де купити?

FancOil.in.ua
4 531 грн.

MEAN WELL DC24 240W (постоянного тока)

0 голосів
Середня ціна: 4 531 грн.

При помощи блока питания DC24 240W можно управлять скоростью вентилятора не только в ручном, но и в автоматическом режиме. Один модуль питания MV-240 может обеспечивать работу пяти конвекторов 4SV Black. Тип стабилизации по напряжению Выходное напряжение ...

Philips AC4155/00

0 голосів
Середня ціна: 679 грн.

Де купити?

FancOil.in.ua
1 510 грн.

MEAN WELL DC24 45W (постоянного тока)

0 голосів
Середня ціна: 1 510 грн.

Блок питания конвектора в корпусе для монтажа на ДИН-рейку служит для автоматического контроля работы вентиляторов. Один механизм может регулировать несколько конвекторов, а также работу другого блока питания, что даёт возможность их каскадировать. Работает вместе с терморегулятором. Тип...