Допомога силам АТО

Сауни для обличчя

Ласкаво просимо до каталогу саун для обличчя!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких CHIBIS.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на сауни для обличчя від таких відомих виробників, як BREMED, Beurer або Medisana.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу саун для обличчя та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати сауни для обличчя за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані сауни для обличчя за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сауни для обличчя за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Сауна для лица FS 50 Beurer

0 голосів
Середня ціна: 1 569 грн.

Применение распаривающей маски для лица дает идеальную основу для косметического ухода за лицом. Она оптимально подготавливает кожу лица для дальнейшей обработки, например, для глубокой очистки, увлажнения, для масок и т.п. В косметических салонах обработка лица очень часто начинается именно с...

Инфракрасная мини-сауна Трио 1000Вт

0 голосів
Середня ціна: 7 600 грн.

   Инфракрасная мини-сауна Трио (1,05 х 1,02 х 0,7 м) 1000Вт - сауна из экологически чистого закарпатского дерева (ель, ель), аромат которого эффективен в борьбе с простудными заболеваниями, гипертонией, усталостью, нервной возбудимостью. После нагревания сауны древесина начинает...