Допомога силам АТО

Масажери

Раді вітати вас в каталозі масажерів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких 1palladium.com.ua, Aks.ua, 590.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на масажери від таких відомих виробників, як BRAND, Health Island або Pangao.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу масажерів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати масажери за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані масажери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на масажери за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Beurer MG100

0 голосів
Середня ціна: 3 410 грн.

Массажер для тела, Корпус из алюминия. Глубоко воздействующий и расслабляющий массаж похлопыванием. С отдельно включаемой функцией теплового инфракрасного излучения. 5 скоростей массажа. 2 сменных насадки. 4 программы массажа. Мощность 20 Вт.

Beurer MG21

0 голосів
Середня ціна: 832 грн.

Массажер для тела, Приятный и расслабляющий. Вибромассаж. Инфракрасное тепло. 2 функциональных режима. 3 насадки для массажа. Мощность 8 Вт.

Beurer CM50

0 голосів
Середня ціна: 1 626 грн.

антицеллюлитный массажер, 2 уровня интенсивности, улучшает кровообращение в разных слоях кожи

Beurer MG70

0 голосів
Середня ціна: 2 199 грн.

Массажер для тела, Мощный ударный массаж. Съемная массажная ручка. Функция предотвращения скольжения. Инфракрасный прогрев. 2 массажные насадки. Плавная регулировка мощности для интенсивности массажа. Благодаря петле на массажной головке, можно выпол

Де купити?

Protovar.com.ua
1 066 грн.

AEG FM 5567

0 голосів
Середня ціна: 1 130 грн.

Технические характеристики: Тип: Массажная ванночка. Назначение: Для ног. Цвет: Серый. Дополнительно: Количество режимов массажа: 3. Вид массажа: гидромассаж, роликовый. Питание: сеть. Особенности: Интенсивная вихревая ванна. Массажные клапаны для стимуляции. Отсоединяемая защита от...

Де купити?

Protovar.com.ua
3 588 грн.

Beurer FM 150

0 голосів
Середня ціна: 3 511 грн.

AEG MM 5568

0 голосів
Середня ціна: 2 006 грн.

массажная накидка на кресло, Накидка позволяет массажировать 6 зон сразу или же выбрать одну из 8 программ, активирующих конкретные зоны тела (бедра, спину, шею) с помощью 10 выпуклостей для усиленной стимуляции выбранной зоны. Работает от сети, снабжен у

Де купити?

Protovar.com.ua
6 292 грн.

Beurer MG295

0 голосів
Середня ціна: 6 292 грн.

массажная накидка на кресло, 3D-массаж спины глубокого действия. Точечный и частичный массаж. Приятный роликовый массаж. Подключаемая функция подсветки и подогре. Эргономичная чашеобразная форма сиденья с мягкой подкладкой для поясницы. Чехлы для области

Де купити?

Protovar.com.ua
806 грн.

Beurer MG17

0 голосів
Середня ціна: 806 грн.

портативный (ручной) массажер, Водонероницаемый прибор для массажа и пилинга. С насадкой для пилинга: одна сторона покрыта люфой, другая — мягким хлопком. Идеален для расслабления спины, шеи, рук и ног. Мягкий вибромассаж. С 12 массажными выступами.

Де купити?

Protovar.com.ua
3 094 грн.

Beurer MG148

0 голосів
Середня ціна: 3 094 грн.

массажный воротник (пояс), Разнообразные варианты применения, в том числе для точечного массажа. Расслабляющий массаж шиацу. Целенаправленное применения в тяжело доступных участках шейно-плечевого отдела. Простое использование с помощью элемента управлени