Допомога силам АТО

Масажери

Раді вітати вас в каталозі масажерів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких 1palladium.com.ua, Aks.ua, 590.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на масажери від таких відомих виробників, як BRAND, Health Island або Pangao.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу масажерів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати масажери за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані масажери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на масажери за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

Protovar.com.ua
4 428 грн.

Beurer MG100

0 голосів
Середня ціна: 4 355 грн.

Массажер для тела, Корпус из алюминия. Глубоко воздействующий и расслабляющий массаж похлопыванием. С отдельно включаемой функцией теплового инфракрасного излучения. 5 скоростей массажа. 2 сменных насадки. 4 программы массажа. Мощность 20 Вт.

Де купити?

Protovar.com.ua
1 107 грн.

AEG FM 5567

0 голосів
Середня ціна: 1 151 грн.

Технические характеристики: Тип: Массажная ванночка. Назначение: Для ног. Цвет: Серый. Дополнительно: Количество режимов массажа: 3. Вид массажа: гидромассаж, роликовый. Питание: сеть. Особенности: Интенсивная вихревая ванна. Массажные клапаны для стимуляции. Отсоединяемая защита от...

Де купити?

Protovar.com.ua
3 375 грн.

Beurer FM 150

0 голосів
Середня ціна: 3 470 грн.

AEG MM 5568

0 голосів
Середня ціна: 2 006 грн.

массажная накидка на кресло, Накидка позволяет массажировать 6 зон сразу или же выбрать одну из 8 программ, активирующих конкретные зоны тела (бедра, спину, шею) с помощью 10 выпуклостей для усиленной стимуляции выбранной зоны. Работает от сети, снабжен у

Де купити?

Protovar.com.ua
6 318 грн.

Beurer MG295

0 голосів
Середня ціна: 6 493 грн.

массажная накидка на кресло, 3D-массаж спины глубокого действия. Точечный и частичный массаж. Приятный роликовый массаж. Подключаемая функция подсветки и подогре. Эргономичная чашеобразная форма сиденья с мягкой подкладкой для поясницы. Чехлы для области

Де купити?

Protovar.com.ua
972 грн.

Beurer MG17

0 голосів
Середня ціна: 972 грн.

портативный (ручной) массажер, Водонероницаемый прибор для массажа и пилинга. С насадкой для пилинга: одна сторона покрыта люфой, другая — мягким хлопком. Идеален для расслабления спины, шеи, рук и ног. Мягкий вибромассаж. С 12 массажными выступами.

Де купити?

Protovar.com.ua
1 782 грн.

Beurer MG148

0 голосів
Середня ціна: 1 782 грн.

массажный воротник (пояс), Разнообразные варианты применения, в том числе для точечного массажа. Расслабляющий массаж шиацу. Целенаправленное применения в тяжело доступных участках шейно-плечевого отдела. Простое использование с помощью элемента управлени

Де купити?

Protovar.com.ua
2 106 грн.

Beurer FM60

0 голосів
Середня ціна: 2 106 грн.

массажная подставка, Расслабляющий массаж ног по технике Шиацу с 18 массажными головками (3x3 на поверхность ступни). Приятный массаж рефлекторных зон ног. Приятная поверхность из «дышащей» сетки. Удобное хранение кабеля под прибором. Индивидуально настра

Де купити?

Protovar.com.ua
2 970 грн.

Beurer MG145

0 голосів
Середня ціна: 2 970 грн.

для тела, 4 массажные головки, попарное вращение, подсветка и подогрев головок, покрытие - мягкая пушистая ткань, съёмный защитный чехол пригодный для стирки, питание от сети.

Де купити?

Protovar.com.ua
1 080 грн.

Beurer MG21

0 голосів
Середня ціна: 1 080 грн.

Массажер для тела, Приятный и расслабляющий. Вибромассаж. Инфракрасное тепло. 2 функциональных режима. 3 насадки для массажа. Мощность 8 Вт.