Допомога силам АТО

Масажери

Раді вітати вас в каталозі масажерів!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких 1palladium.com.ua, Aks.ua, 590.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на масажери від таких відомих виробників, як BRAND, Health Island або Pangao.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу масажерів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати масажери за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані масажери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на масажери за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

Protovar.com.ua
3 705 грн.

Beurer MG 205

0 голосів
Середня ціна: 3 801 грн.

Тип товара: Массажная накидка на сиденье

Де купити?

Protovar.com.ua
1 967 грн.

Beurer MG55

0 голосів
Середня ціна: 1 908 грн.

портативный (ручной) массажер, Прибор для похлопывающего массажа. Глубоко воздействующий и расслабляющий похлопывающий массаж. Плавное регулирование интенсивности массажа. 3 сменных насадки для массажа с блокировкой вращения для надежной фиксации. Несколь

Де купити?

Protovar.com.ua
912 грн.

Beurer MG17

0 голосів
Середня ціна: 835 грн.

портативный (ручной) массажер, Водонероницаемый прибор для массажа и пилинга. С насадкой для пилинга: одна сторона покрыта люфой, другая — мягким хлопком. Идеален для расслабления спины, шеи, рук и ног. Мягкий вибромассаж. С 12 массажными выступами.

Де купити?

Protovar.com.ua
3 107 грн.

Beurer MG148

0 голосів
Середня ціна: 3 113 грн.

массажный воротник (пояс), Разнообразные варианты применения, в том числе для точечного массажа. Расслабляющий массаж шиацу. Целенаправленное применения в тяжело доступных участках шейно-плечевого отдела. Простое использование с помощью элемента управлени

Де купити?

Protovar.com.ua
3 905 грн.

Beurer FM60

0 голосів
Середня ціна: 3 912 грн.

массажная подставка, Расслабляющий массаж ног по технике Шиацу с 18 массажными головками (3x3 на поверхность ступни). Приятный массаж рефлекторных зон ног. Приятная поверхность из «дышащей» сетки. Удобное хранение кабеля под прибором. Индивидуально настра

Де купити?

Protovar.com.ua
2 993 грн.

Beurer MG145

0 голосів
Середня ціна: 2 986 грн.

для тела, 4 массажные головки, попарное вращение, подсветка и подогрев головок, покрытие - мягкая пушистая ткань, съёмный защитный чехол пригодный для стирки, питание от сети.

Де купити?

Protovar.com.ua
1 112 грн.

Beurer MG21

0 голосів
Середня ціна: 1 005 грн.

Массажер для тела, Приятный и расслабляющий. Вибромассаж. Инфракрасное тепло. 2 функциональных режима. 3 насадки для массажа. Мощность 8 Вт.

Де купити?

Protovar.com.ua
4 503 грн.

Beurer MG100

0 голосів
Середня ціна: 4 501 грн.

Массажер для тела, Корпус из алюминия. Глубоко воздействующий и расслабляющий массаж похлопыванием. С отдельно включаемой функцией теплового инфракрасного излучения. 5 скоростей массажа. 2 сменных насадки. 4 программы массажа. Мощность 20 Вт.

Де купити?

Protovar.com.ua
1 482 грн.

Beurer MG40

0 голосів
Середня ціна: 1 385 грн.

Массажер для тела, 3 режима массажа; инфракрасный прогрев; 4 массажные насадки; 4 положения ручки; нескользкая ручка; вращающаяся головка; 10Ватт.

Де купити?

Protovar.com.ua
2 651 грн.

Beurer MG70

0 голосів
Середня ціна: 2 625 грн.

Массажер для тела, Мощный ударный массаж. Съемная массажная ручка. Функция предотвращения скольжения. Инфракрасный прогрев. 2 массажные насадки. Плавная регулировка мощности для интенсивности массажа. Благодаря петле на массажной головке, можно выпол