Допомога силам АТО

Бюстгальтери

Раді вітати вас в каталозі бюстгальтерів!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Bonprix.ua, Modna.com.ua, BT-Parfum та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на бюстгальтери від таких популярних виробників, як Alisee, key або Lauma.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу бюстгальтерів та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити бюстгальтери за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані бюстгальтери за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на бюстгальтери за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

Amurchik.ua
1 319 грн.

Orion Бюстгальтер Black Level 282012, черный

0 голосов
Середня ціна: 1 319 грн.

Black Level - красивый лаковый бюстгальтер, который станет достойным украшением Вашей пышной груди. Белье идеально поддержит грудь, сделает ее визуально более аппетитной и сексуальной.

Де купити?

Amurchik.ua
594 грн.

Obsessive 829-BRA-3, красный

0 голосов
Середня ціна: 594 грн.

Obsessive - яркий, удобный и качественный бюстгальтер, выполненный полупрозрачным и невероятно красивым. Модель не только удобно поддержит грудь, делая ее пышнее, но и украсит узорной тканью и декоративными тканевыми полосками.

Де купити?

Amurchik.ua
424 грн.

Obsessive 810-BRA-2, белый

0 голосов
Середня ціна: 424 грн.

Obsessive - нежный, красивый бюстгальтер, который станет настоящим украшением для груди. Белье удобно поддержит ее, сделает соблазнительнее и пышнее.