Допомога силам АТО

Купальники

Ласкаво просимо до каталогу купальників!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких BT-Parfum, IXI.UA, Modna.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на купальники від таких відомих виробників, як SELF COLLECTION, push-up або Polo.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу купальників та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити купальники за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані купальники за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на купальники за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Mamatato.org
680 грн.

Glem Купальник 19243 (L) BR

0 голосов
Середня ціна: 680 грн.

Бордовий купальник у смужку з ліфом пуш-ап на кісточках та трусами з зав'язками по бокам.