Допомога силам АТО

Аксесуари для взуття

Вітаємо вас у каталозі аксесуарів для взуття!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Trade-city.ua, Rozetka.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на аксесуари для взуття від таких популярних виробників, як LIQUID.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів для взуття та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати аксесуари для взуття за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані аксесуари для взуття за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари для взуття за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

Alantur.ua
280 грн.

Yaktrax Walker усиленные

0 голосів
Середня ціна: 280 грн.

Ледоходы Yaktrax Walker усиленные

Ледоходы Антискользители 6 шипов, зимняя подкова, Ледоступы

0 голосів
Середня ціна: 86 грн.

Супер акция! Купи две пары по цене 120 грн! Съемные резиновые подошвы с прочными стальными шипами. Надежно предохраняют от падений и травм даже в сильный гололед, практически незаметны на ноге. Берегите здоровье свое и близких людей! Размер: от 35 до 46.Цвет: черный.

Ледоступы Ледоходы Зимняя подкова - Антискользители 4 шипа

0 голосів
Середня ціна: 84 грн.

Супер акция! Купи две пары ледоступов и получи скидку в 10%!  Внимание! В ассортименте есть шести и восьмишиповые ледоходы, смотрите здесь ==>>> Воспользовавшись этим простым приспособлением, вы сможете избежать падений в период зимних гололедных явлений и тем самым обезопасить...