Допомога силам АТО

Аксесуари для взуття

Вітаємо вас у каталозі аксесуарів для взуття!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Trade-city.ua, Rozetka.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на аксесуари для взуття від таких популярних виробників, як LIQUID.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів для взуття та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати аксесуари для взуття за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані аксесуари для взуття за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари для взуття за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

Огошка
95 грн.

Алпрофон Сушилка для обуви электрическая Божья коровка (розовая),

0 голосів
Середня ціна: 95 грн.

Сушилка для обуви электрическая Божья коровка (розовая), Алпрофон • Имеет оригинальный внешний вид • Мягкое и равномерное просушивание обуви, позволяющее сохранить ее внешний вид и продлить срок службы, обеспечивает оптимальную температуру сушки • Пригодна для сушки обуви от школьных до самых...

Ледоходы Антискользители 6 шипов, зимняя подкова, Ледоступы

0 голосів
Середня ціна: 89 грн.

Супер акция! Купи две пары по цене 120 грн! Съемные резиновые подошвы с прочными стальными шипами. Надежно предохраняют от падений и травм даже в сильный гололед, практически незаметны на ноге. Берегите здоровье свое и близких людей! Размер: от 35 до 46.Цвет: черный.

Ледоступы Ледоходы Зимняя подкова - Антискользители 4 шипа

0 голосів
Середня ціна: 84 грн.

Супер акция! Купи две пары ледоступов и получи скидку в 10%!  Внимание! В ассортименте есть шести и восьмишиповые ледоходы, смотрите здесь ==>>> Воспользовавшись этим простым приспособлением, вы сможете избежать падений в период зимних гололедных явлений и тем самым обезопасить...