Допомога силам АТО

Ремені

Ласкаво просимо до каталогу ременів!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Kozha.in.ua, Koffer.com.ua, Bonprix.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на ремені від таких відомих виробників, як Hermes, Rinaldo Damiani або Philip Laurence.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу ременів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати ремені за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані ремені за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на ремені за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

ETERNO A0129-beige

0 голосів
Середня ціна: 228 грн.

материал: кожа; цвет: бежевый; пол: женский; материал пряжки: металл;

Де купити?

Bonprix.ua
439 грн.

bonprix 926130

0 голосів
Середня ціна: 439 грн.

Ремень от bpc будет Вашим шикарным спутником в повседневной жизни. Заклепки придают ему в сочетании с металлическими тонами великолепный вид.

ETERNO A2007-10-grey

0 голосів
Середня ціна: 370 грн.

материал: кожа; цвет: серый; пол: женский; материал пряжки: металл;

Де купити?

Bonprix.ua
439 грн.

bonprix 926088

0 голосів
Середня ціна: 439 грн.

Очень привлекательная деталь на поясе: ремень от bpc понравится Вам благодаря множеству деталей. Стильные заклепки, скромный эффект «металлик», а также качественное тиснение делают его необходимым элементом гардероба любой женщины, которая любит слегка броский стиль.

ETERNO MW2-04-21B

0 голосів
Середня ціна: 798 грн.

пол: женский; материал: кожа; цвет: серый;

Де купити?

Bonprix.ua
379 грн.

bonprix 926083

0 голосів
Середня ціна: 379 грн.

Этот ремень от bpc будет привлекателен на любом поясе. Бусины и заклепки образуют единый общий стиль и делают его обязательным элементом гардероба.

ETERNO ET3122-3-brown

0 голосів
Середня ціна: 3 277 грн.

пол: мужской; материал: кожа; цвет: коричневый;

Де купити?

Bonprix.ua
439 грн.

bonprix 926146

0 голосів
Середня ціна: 439 грн.

Этот ремень от bpc расставляет модные акценты. Он улучшит Ваш имидж и сможет гарантировать Вам модный выход. Кроме того, он привлечет внимание своим простым и от этого не менее модным дизайном. Особенно привлекательной деталью является круглая пряжка.

ETERNO E9027

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.

пол: женский; материал: кожа; цвет: черный; материал пряжки: металл;

Де купити?

Bonprix.ua
439 грн.

bonprix 968814

0 голосів
Середня ціна: 439 грн.

Ширина 9 см.